ورزشی

در زمان مصدومیت خیلی گریه کردم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”،  گابریل مارتینلی، مهاجم 19 ساله آرسنال، می‌گوید که میکل آرتتا، سرمربی توپچی‌ها، کمک بزرگی به او در مسیر بازگشت به آمادگی پس از مصدومیت بوده است.

 

مارتینلی به تازگی فاش ساخت که پس از مصدومیت زانو در تابستان، هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ روحی درد زیادی را تحمل کرده است.

مهاجم جوان توپچی‌ها در تمرینات دچار مشکل شد و هرچند در ابتدا به نظر می رسد مسئله جدی نباشد، اما در نهایت نیاز به عمل جراحی پیدا کرد.

پس از ماه ها دوری از میادین، مارتینلی اکنون به آرامی دارد به فرم خوب خود باز می گردد.

این ستاره جوان برزیلی در باره مصدومیت خود گفت: “آماده دریافت توپ بودم که احساس درد کمی در زانویم کردم. آنقدر زیاد نبود که تمرین را متوقف کنم، اما نزدیک به انتهای تمرین گفتم که در زانویم احساس درد می کنم. به من گفتند که استراحت کنم و اگر روز بعد همچنان درد داشتم به آنها  خبر دهم.

صبح روز بعد که بیدار شدم همچنان درد داشتم، اما می توانستم راه بروم. ابتدا فکر کردم که چیز مهمی نیست، اما دردی بود که هرگز در زندگی ام نچشیده بودم. برای معاینات بیشتر به باشگاه رفتم و به من گفتند که اوضاع خوب نیست و نیاز به جراحی دارم. این موضوع مرا شکست. خیلی گریه کردم.”

 

 

مارتینلی در رابطه با حمایت های میکل آرتتا نیز گفت: ” میکل در طول دوران نقاهتم خیلی با من صحبت کرد. همیشه به من زنگ می زد تا ببیند چطورم. حتی وقتی به برزیل رفتم با من در تماس بود. وقتی باشگاه به من نیاز پیدا کرد، دوباره با من حرف زد و پرسید که آیا احساس می کنم آماده بازی هستم یا نه.

 من گفتم آماده ام. هنوز در زانویم کمی درد دارم، اما دکتر می گوید که مهم نیست. هنوز نمی توانم 90 دقیقه بازی کنم اما، این هم به زمان احتیاج دارد. تمرکز من روی بهتر شدن و کمک به آرسنال است.”

 

مارتینلی اکنون به میادین بازی برگشته و در دیدار برابر اورتون، چلسی و برایتون برای آرسنال به میدان رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا