ورزشی

خیز دوباره یوونتوس برای جذب مهاجم ناپولی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730456/42

زمان: 20:45  
1399/10/20

بازدید: 8,665

آرک میلیک، مهاجم ناپولی مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، یوونتوس در حال حاضر تنها آلوارو موراتا را به عنوان مهاجم نوک تخصصی در اختیار دارد و مدیران این تیم به دنبال جذب یک مهاجم جدید هستند. نشریه گاتزتا دلااسپورت مدعی شد آرک میلیک، مهاجم 26 ساله ناپولی مورد توجه بیانکونری قرار گرفته و به زودی مذاکرات بین طرفین برای این انتقال آغاز می شود.

 

 

فابیو پاراتیچی مدیر یوونتوس هفته آینده با مدیر برنامه آرک میلیک، مهاجم ناپولی دیدار خواهد کرد. قرارداد این بازیکن با ناپولی در انتهای فصل به اتمام می رسد و یوونتوس قصد دارد او را به عنوان بازیکن آزاد در فصل تابستان جذب کند.

 

ناپولی حاضر است در این مقطع میلیک را با مبلغی بین 15 تا 18 میلیون یورو به فروش برساند، اما یوونتوس ترجیح می دهد شش ماه دیگر صبر کرده و به صورت رایگان این بازیکن را به خدمت بگیرد. آلوارو موراتا، مهاجم جدید یوونتوس در ترکیب این تیم در همین مدت ک.تاه عملکرد خوبی داشته، اما مصدومیت های گاه و بیگاه او سران این باشگاه را مجاب به خرید گزینه جانشین کرده است. آرک میلیک در گذشته نیز مورد توجه یوونتوس بوده و در آستانه انتقال به این تیم قرار داشت، اما در نهایت این انتقال عملی نشده بود و حالا دوباره فرصت حضور او در تورین فراهم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا