ورزشی

خطیبی: درست نیست قبل از بازی درباره داوری حرف بزنم، اما…

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: طبق آنالیزی که از ذوب‌آهن داشتیم، می‌دانیم بازیکنان خوبی دارند و از سوی دیگر نفرات مصدومی هم در این تیم هستند که شرایط آنها را ناهماهنگ کرده ولی ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و با تیمی مسابقه خواهیم داد که زخم خورده است.

 

او با تاکید بر اینکه باید سه امتیاز را مقابل ذوب‌آهن بگیریم، ابراز کرد: با وجود اینکه دیدار با استقلال را واگذار کردیم، شرایط ایده‌آلی داریم و بچه‌های تیم تمرینات خوبی داشتند. از نظر تاکتیکی و هماهنگی با بازیکنان کار کردیم و مطمئن باشید مثل همیشه یک بازی زیبا از تیم آلومینیوم در مسابقه فردا می‌بینید و امیدوار هستم همراه با برد ما باشد.

 

سرمربی آلومینیوم درباره غایبان تیمش در دیدار با ذوب‌آهن عنوان کرد: در وسط فصل هستیم و تمام تیم‌ها بازیکن غایب دارند که ما هم از آن مستثنی نیستیم. دو بازیکن را بخاطر مصدومیت در اختیار نداریم ولی نفرات جایگزین آنها آمادگی کامل دارند تا برای تیم بازی کنند.

 

خطیبی در خصوص اظهارات رحمان رضایی علیه داوری و گلایه‌های او از نبود VAR اذعان کرد: صحبت کردن درمورد داوری قبل از بازی درست نیست و نیاز نمی‌بینم تا در خصوص داوری اظهار نظر کنم، اما بیشترین ضرر را از داوری تیم آلومینیوم کرده و تمام کارشناسان داوری و حتی کمیته داوران چندین بار اعتقاد داشتند که از تیم داوری ضربه خوردیم.

 

او تاکید کرد: اصلا دوست ندارم قبل از بازی درباره داوری صحبتی انجام دهم. شما دو بازی قبلی ما را نگاه کنید که تمام کارشناسان و بینندگان فوتبال دیدند چه اتفاقاتی برای آلومینیوم افتاد. تا اینجا احترام گذاشتیم و هر اندازه داوری به ضرر ما بوده، صحبتی انجام ندادیم ولی ما هم تا یک اندازه صبر داریم.

 

سرمربی آلومینیوم یادآور شد: نمی‌گویم فردا داوری به نفع ما یا ضرر حریف باشد، اما دوست داریم داور مسابقه که فردی با تجربه است، به ضرر هیچ یک از دو تیم قضاوت نکند.

 

خطیبی عنوان کرد: صبر ما تمام شده و بنده به آقای اصفهانیان گفتم که شدیدا با این اتفاقات برخورد می‌کنیم. ما در ۱۰ هفته گذشته لیگ برتر احترام گذاشتیم و الان وقت احترام از طرف مقابل است.

 

او ادامه داد: ما روی مسائل تاکتیکی زحمت می‌کشیم و کار می‌کنیم، اما یک سوت اشتباه همه زحمات ما بر باد می‌رود. به همین دلیل صبر و تحمل ما کم شده ولی امیدوار هستم فردا داور مسابقه به ضرر هیچ تیمی سوت نزند.

 

سرمربی آلومینیوم در خصوص حضور یا غیبت امید سینگ در فهرست تیمش برای دیدار با ذوب‌آهن گفت: لطفا بحث بازیکن خاصی را نکنید. ما یک تیم هستیم و ممکن است یک بازیکن در لیست یک بازی باشد و در مسابقه دیگر نباشد. تمام بازیکنانی که در آلومینیوم حضور دارند، برای من یک تیم هستند و برای من نفرات مهم نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا