ورزشی

برونو فرناندز: از همان ابتدا با پوگبا دوست شدم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730426/42

زمان: 18:59  
1399/10/20

بازدید: 367

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی یونایتد رابطه اش را با پل پوگبا خوب توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، چندی قبل نشریه دیلی میل مدعی شد یکی از دلایل تمایل پل پوگبا به جدایی از منچستریونایند، انتقال برونو فرناندز به این تیم و دفاعی تر شدن نقش او بوده است. اما ستاره پرتغالی یونایتد مدعی شد از همان ابتدا رابطه خوبی با پوگبا داشته و آنها فصل قبل نمایش خوبی کنار یکدیگر ارائه دادند.

 

برونو فرناندز گفت: “رابطه من با پل پوگبا خوب است. هم او و هم من ایتالیایی صحبت می کنیم، از همان ابتدا من او را از ایتالیا می شناختم و پوگبا نیز نسبت به من شناخت داشت. کار کردن با پوگبا آسان بود.

 

 

در ابتدای ورودم به یونایتد، پل پوگبا مصدوم بوده و در حال طی کردن روند ریکاوری بود و دور از ما تمرین می کرد. بعضی اوقات هنگام تمرین پوگبا با من صحبت کرده می گفت بازی ها را می بینم و حرکات تو را زیر نظر دارم. نگران نباش، وقتی آماده شدم می توانم در زمین با یکدیگر همکاری کنیم. می بینم که داری به سمت راست و چپ یا رو به عقب حرکت می کنی. وقتی بازگردم، به تو نشان خواهم داد که چگونه می توانم ارتباط برقرار کنم.

 

من و پل پوگبا فصل گذشته در کنار هم خیلی خوب بازی کردیم و شرایط مساعد بود. اما در ابتدای این فصل پوگبا به ویروس کرونا مبتلا شد و اوضاع برای این بازیکن دشوار پیش رفت.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا