ورزشی

امضاکنندگان قرارداد از انتخابات منع نشده‌اند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730303/34

زمان: 10:30  
1399/10/20

بازدید: 2,220

رای نهایی قاضی تکلیف پرونده ویلموتس را روشن می‌کند

به نظر می رسد برخی از اعضای هیات رییسه که پای برگه قرارداد مارک ویلموتس را امضاء کرده اند هم اکنون جز نامزدهای حضور در ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه هستند. 

به گزارش “آلانه”، پیش از این عنوان شده بود این نفرات که 8 یا 12 نفر هستند علاوه بر ممنوع الخروجی حق حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را ندارند و به وقت از سوی قوه قضاییه عملکرد آنها در قرارداد مارک ویلموتس که ضرر زیادی را به فدراسیون فوتبال وارد کرد، مورد بررسی قرار می گیرد. 

 

زاعپور یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که سال ها در سمت های مختلف در قوه قضاییه هم حضور داشته در برنامه شب های فوتبالی در اینباره گفت: نباید با این موضوع برخورد احساسی شود. اینجا قاضی تشخیص می دهد در این پرونده سهل انگاری یا جرمی صورت گرفته و در نهایت نظر قاضی مهم است. 

 

او هم چنین در پاسخ به این سوال که اعلام ممنوع الخروج بودن این نفرات که از سوی مجری برنامه 12 نفر اعلام شدند مانع از حضور آنها در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال می شود؟ گفت: نظر نهایی قاضی در پرونده مهم است. مهم صدور رای نهایی است. 

 

این صحبت ها بدین معنی است آنهایی که پای برگه قرارداد مارک ویلموتس را امضاء کرده اند با توجه به عدم صدور رای نهایی از سوی قاضی فعلا منعی برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا