ورزشی

اصولی: از وقتی اسم تیم پدیده بود پای کار بودیم

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، احسان اصولی رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی  درباره دلیل حضورش در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا برای ثبت نام هیئت رئیسه در فدراسیون حضور داشته است؟ گفت: بله برای هیئت رئیسه آمدم و حضورم برای ریاست فدراسیون نیست.

رئیس هیئت فوتبال مشهد در مورد حاشیه ‌ها و اختلافات او با باشگاه شهر خودرو و اینکه مهدی رحمتی گفته هیچ حمایتی از این باشگاه صورت نمی ‌گیرد، گفت: این نهایت کم لطفی است که دوستان می ‌گویند حمایت نمی ‌شویم. شما بهتر از هر کسی می دانید که این تیم ابتدا به نام پدیده بود و زمانی که باشگاه پدیده و شرکت اصلی دچار مشکل شده بود، مدیران استان و خود بنده به عنوان عضو شورای شهر و حتی استاندار وقت خراسان رضوی و شهردار مشهد پای کار آمدند و اجازه ندادند تیم به مشکل بخورد.

ولی ادامه داد: شما می ‌توانید از یحیی گل‌ محمدی هم این موضوع را بپرسید. اتفاقاً همین چند شب پیش با گل ‌محمدی صحبت کردم و او شاهد این ماجراست. شما می توانید از دوستان دیگر نظیر آقای وطنخواه مدیرعامل وقت پدیده بپرسید. مجموعه مدیریت استان معتقد است این تیم متعلق به مردم مشهد و استان خراسان است و مردم صاحب امتیاز اصلی این تیم هستند، زحمت زیادی کشیدیم و اندازه بضاعت و توانی که داشتیم کمک هم کردیم.

اصولی ادامه داد: وقتی دوستان به تیم آمدند، باشگاه شکل خصوصی پیدا کرد و شرایط، ضوابط و قواعد متفاوت می شود. نهادهای دولتی ضوابط خاص خودشان را دارند. در شورای شهر مشهد طرحی را تصویب کردیم تحت عنوان حمایت از ورزش قهرمانی که ردیف اعتباری خاصی را به آن تخصص دادیم.

وی گفت: از محل ردیف اعتباری هم به تیم‌های استانی و شهرمان کمک می ‌کنیم که در صدر آن تیم لیگ برتری استان قرار دارد. ما کمک کردیم و الان هم کمک‌ها ادامه دارد. همین الان که بازی‌ ها در مدرن ‌ترین ورزشگاه کشور و یکی از بهترین استادیوم‌ های سطح آسیا برگزار می ‌شود و بابت آن هزینه ‌ای پرداخت نمی ‌شود، حمایت است. هزینه نگهداری این ورزشگاه بسیار بالا است و این حمایت از سوی مدیران استان انجام می‌ شود. اجاره ورزشگاه پرداخت نشده و این حمایت است.

وی در واکنش به طرح این موضوع که گفته شده اجاره ورزشگاه امام رضا (ع) پرداخت شده است،‌ عنوان کرد: طبق چیزی که مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس گفت، چکی مدت ‌دار داده شده و مثل اینکه رقمی را هم مهدی رحمتی کارت کشیده است. هنوز هم رقمی هم مانده است. این یعنی همکاری می ‌شود.

رئیس هیئت فوتبال مشهد گفت:‌ پرداختی صورت نگرفته و جزو طلب‌های این باشگاه باقی ‌مانده است. این همکاری است. به جز این هم ما کمک می‌ کنیم. حرف ما این است که دوستان در فضای همدلانه کار کنند و همدیگر را متهم نکنیم. نگوییم این و آن را نداریم، ما در بحث زمین تمرین پیشنهادات زیادی دادیم ولی شکل مورد نظر آقایان خیلی در قالب تعریف شده حقوقی و قانونی از نظر من نبود، اینکه بگویند اهدا کنید ما می ‌رویم و کار را انجام می ‌دهیم. ما می ‌گوییم ضوابط مشخص است و فرمول خودش را دارد ولی حاضر نبودند در این قالب کار کنند. در هر صورت ما حامی تیم شهر خودمان هستیم و نیاز نیست شعار بدهم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا