ورزشی

ابوالقاسم پور: مشکل مهدوی کیا حل می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، بهنام ابوالقاسم‌پور درباره ثبت نام خود برای پست کارشناسی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تصمیمی بود که چند ورزشی با هم گرفتند. علی کریمی به من پیشنهاد داد برای هیات رئیسه ثبت نام کنم و به خاطر وی این کار را انجام دادم.

 

* برادر مهدوی کیا با وکالت آمد

وی درباره مشکل ایجاد شده برای ثبت نام مهدی مهدوی‌کیا برای نایب رئیسی اول علی کریمی عنوان کرد: مشکل خاصی نبود. اینجا می گفتند باید شخصا ثبت نام کند اما آئین نامه چیز دیگری می گفت. برادرش با وکالت کامل به محل فدراسیون آمده و  ان شالله حل می شود. چند جا خواندیم که مشکلی نیست اما صحبت های متفاوتی شده است.

 

 

* قبول کردند هادی ثبت نام کند

نامزد عضویت در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: مهدوی کیا چهره ای شناخته شده است و برادرش هم اینجا آمد. مهدی به دلیل کرونا چند روز زودتر نتوانست به ایران بیاید اما قرار شد هادی جایش ثبت نام کند و ان شالله ببینیم چه زمانی خودش می تواند به ایران بیاید. به احتمال ۹۹ درصد مشکل حل شد زیرا برادرش دو بار رفت و آمد و اعضای فدراسیون قبول کردند ثبت نام کند.

 

 

* سه ساعت برای ثبت نام صبر کردم

ابوالقاسم پور درباره اینکه شایعه انتخاب وی به عنوان نایب رئیس اول علی کریمی در صورت قبول نشدن مهدوی کیا هم مطرح شد، گفت: چنین صحتبی نشده بود و قرار نبود چنین اتفاقی رخ بدهد اما قانون می گوید اگر مهدوی‌کیا نیامد می تواند سه ماه سرپرست شود و بعد از برگزاری مجمع بار دیگر به وی رای بدهند. خیلی ها برای ثبت نام به فدراسیون آمده اند و کار ثبت نام خیلی طول می کشد. من ۱۲:۳۰  به فدراسیون آمدم و ساعت ۱۷:۱۵ کارم تمام شد.

 

 

* چگونه برخی توانستند ثبت نام کنند؟

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره احتمال رای آوردن علی کریمی توضیح داد: با جوی که من دیدم شرایط خیلی سخت است. افرادی که سابقه مدیریت ورزشی و فوتبال بازی کردن دارند با این وضعیت کارشان سخت است. واقعا افرادی را دیدم که تعجب کردم و مانده انم چگونه برخی ها توانسته اند برای انتخابات ثبت نام کنند. حتما آنها منافعی داشته اند  که مجدد ثبت نام کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا