ورزشی

22 گل سیرجانی ها به قشقایی در یک هفته

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هفته ششم و آغازین دور برگشت لیگ برتر بانوان، امروز با برگزاری 5 دیدار به انجام رسید که در یکی از این دیدارها، تیم شهرداری سیرجان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی، با نتیجه یازده بر صفر از سد قشقایی شیراز گذشت.

در این دیدار، افسانه چترنور موفق شد 5 گل وارد دروازه حریف کند و ملیکا متولی دو بار، لیلا معلم، هستی فروزنده، رقیه جلال نسب و زهرا علیزاده همگی یکبار نیز دروازه قشقایی را باز کردند.

نکته جالب اینکه این دو تیم این هفته بازی معوقه هفته اول خود را برگزار کردند که در آن بازی نیز تیم شهرداری سیرجان با نتیجه 11 بر صفر از سد قشقایی گذشته بود و اکنون در طول یک هفته 22 بار دروازه حریف خود را باز کرد که در آن بازی ابتدای هفته نیز بازهم افسانه چترنور موفق شد 5 بار دروازه قشقایی را باز کند.

در سایر دیدارها، بازی حساس وچان کردستان و پالایش گاز ایلام با تساوی یک – یک به پایان رسید و ملوان نیز در خانه با نتیجه غیر منتظره 2 بر یک از سارگل بوشهر شکست خورد.

در این گروه، شهرداری سیرجان با 18 امتیاز از 6 بازی صدرنشین مطلق گروه دوم است، وچان کردستان با 13 امتیاز از 6 بازی دوم است، پالایش گاز ایلام با 7 امتیاز از 5 بازی سوم است و ملوان و سارگل نیز با 6 امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار دارند و قشقایی نیز بدون امتیاز قعرنشین این گروه است.

در گروه نخست نیز نماینده البرز با یک گل از ذوب آهن اصفهان شکست خورد و شهرداری بم با 7 گل از سد همیاری ارومیه گذشت. در این گروه، سپاهان با 12 امتیاز از 4 بازی در صدر است، شهرداری بم و ذوب آهن هر دو با 10 امتیاز از 5 بازی دوم و سوم هستند و نماینده البرز با 3 امتیاز و همیاری ارومیه بدون امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا