ورزشی

وستهام نه؛ ستاره فرانسوی اتلتیکو را دوست دارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، آینده مهاجم فرانسوی تیم لیون همچنان نامعلوم است و چندین تیم برای به خدمت گرفتن دمبله ابراز علاقه کرده‌اند.
با وجود پیشنهاد وستهام به لیون، موسی دمبله علاقه‌ای برای پیوستن به این تیم ندارد. وستهام که در حال فروش بازیکن خود،  سباستین هالر، به آژاکس هستند، به دنبال جایگزینی برای او می‌گردند.

 

 

گزارش ها در فرانسه حاکی از آن است که تیم دیوید مویز، دمبله را به عنوان یک هدف احتمالی شناسایی کرده و تحقیقات اولیه را راجع به او انجام داده است. با این حال، مهاجم سابق سلتیک علاقه ای به انتقال به استادیوم لندن ندارد، هرچند که احتمال ترک لیون در پنجره ژانویه را رد نکرده است.

گفته می‌شود که اتلتیکو مادرید نیز با باشگاه فرانسوی در تماس بوده و خواستار به خدمت گرفتن موسی دمبله، که هنوز دو سال و نیم از قراردادش با لیون باقیمانده، شده است. مانند وستهام، اتلتیکو نیز به دنبال مهاجمی برای جانشینی دیگو کاستا می‌گردد.

اتلتیکو پیشنهاد به خدمت گرفتن دمبله به صورت قرضی با شرط امکان خرید در تابستان و با مبلغی حدود 35 میلیون یورو را به لیون داده است. دو طرف هنوز به توافق نرسیده اند.

دمبله پس از فصلی درخشان در 20-2019 و زدن 24 گل در تمام رقابت‌ها، در تابستان با منچستریونایتد نیز مذاکراتی انجام داده بود. این فصل اما دمبله اوقات سختی را گذرانده و تنها یک بار در 16 حضور خود در زمین توانسته گلزنی کند.

در حال حاضر دمبله در دروان نقاهت پس از شکستگی دستش در تمرینات به سر می‌برد و حداقل تا ماه بعد آماده بازگشت به زمین نخواهد بود.

او از زمان پیوستن به لیون در 2018، در 105 بازی، 45 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا