ورزشی

هشدار دوباره زیدان به پرز در مورد تمدید با راموس

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید امروز بدون زیدان راهی پامپلونا شد تا احتمالا فردا در یک هوای برفی برابر اوساسونا قرار بگیرد. 

زین الدین زیدان که روز گذشته مشکوک به کرونا بود نیز پس از منفی شدن هر دو تستش مجوز سفر همراه کاروان رئال را گرفت و فردا از روی نیمکت تیمش را هدایت خواهد کرد.

 

 

 

 

زیدان در نشست خبری این بازی گفت:« بازی دشوار در یک زمین همیشه سخت را پیش رو داریم و باید بهترین سطح خودمان را نشان دهیم. فاکتورهای زیادی فردا در کسب پیروزی تاثیرگذار خواهد بود.»

 

مشکوک به کرونا:« کمی انتظار کشیدم ولی در نهایت هر دو تستم منفی شد و دیگر مشکلی برای سفر نیست. البته برای هر اتفاقی خودمان را مهیا کرده بودیم. بدون مشکل به تیم ملحق خواهم شد.»

 

احتمال تعویق بازی:« منتظرم که به میدان برویم و زمین هم شرایطش خوب باشد. الان نمی دانم فردا چه اتفاقی رخ خواهد داد.  امشب سفر می کنیم و خواهیم دید شرایط چطور خواهد بود.»

 

 

 

 

سفر به پاملپونا یک روز زودتر از زمان مقرر:« مهم نیست. در هر صورت باید به آنجا برویم و بازی کنیم. به ما گفتند امروز برویم و هیچ مشکلی نیست.»

 

تمدید قراردادها:«  در این مورد صحبت کرده ایم ولی مهم است که این قضیه حل و فصل شود. دوست دارم هر چه زودتر کار تمدید بازیکنانم نهایی شود اما الان برایم مهم این است که برای بازی فردا در بهترین شرایط باشند. خوب تمرین کنند و کاری که به عهده شان است را به خوبی انجام دهند. این برایم مهمتر از هر چیزی است.»

 

 

 

 

راموس و لوکاس در اندیشه ترک رئال:« قطعا باب میل من نیست ولی در فوتبال چیزی قابل پیشبینی نیست. گفتم که امیدوارم این موضوع به خوبی تمام شود. می دانید که دوست دارم هر دو ماندنی شوند و منتظر هستم تا تمدید کنند.»

 

 

 

 

وضعیت هازارد:« او با ماست و منظم تمرین کرده است ولی نمی دانم هنوز بازیکن 90 دقیقه است یا خیر. باید زمین را ارزیابی کنم و سپس تصمیم خواهم گرفت که در ترکیب باشد یا خیر. در مورد او عجله ای ندارم.»

 

سرنوشت رونالدو در انتظار راموس:« خواهیم دید. الان سرخیو با ماست و به بازی فردا فکر می کند.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا