ورزشی

مورینیو: نباید اتفاقات ابتدای فصل تکرار شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730257/42

زمان: 22:29  
1399/10/19

بازدید: 1,173

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام همچنان به برنامه ریزی بازی های تیمش معترض است.

به گزارش “رزش سه”، دیدار هفته گذشته تاتنهام مقابل فولام در لیگ برتر لغو شد و هنوز مشخص نیست این مسابقه در چه تاریخ برگزار خواهد شد. این هفته اسپرز در جام حذفی مقابل مارین به میدان خواهد رفت و ژوزه مورینیو در مورد تعدد بازی های تیمش در ماه های پیش رو صحبت کرده است.

 

ژوزه مورینیو گفت: “من تصور می کنم به تعویق انداختن سه مسابقه برای تیمی که در لیگ اروپا حضور دارد واقعا غیرممکن است و این تنها چیزی است که می توانم بگویم. البته ما هیچ اثری در برنامه ریزی و تصمیمات نداریم و نمی خواهیم هم تاثیر داشته باشیم. تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که تکرار کاری که در ابتدای فصل انجام دادیم غیرممکن بوده و ما از تکرار آن امتناع می ورزیم.

 

 

ما باید از بازیکنان خود دفاع کنیم و هرگز قبول نمی کنیم که مانند هفته های اخیر، در سه هفته هفت مسابقه مانند گذشته انجام دهیم. شروع فصل شرایط خاص خودش را دارد و در نیم فصل اوضاع دیگری حاکم است.

 

برگزاری دیدار عقب افتاده مقابل فولام به جای آستون ویلا؟ یافتن راه حل کار من نیست. اگر مقابل استون ویلا بازی نکنیم، سه بازی به تعویق افتاده و این غیرممکن است. زیرا بعد از اتمام فصل رقابت های یورو در پیش بوده و برنامه مسابقات قابل جابجایی نیست. در ابتدای فصل در مرحله پلی آف رقابت های لیگ اروپا حضور داشتیم، اما حالا باید در مرحله حذفی این مسابقات به میدان برویم و تیم های بزرگی در این مرحله حضور دارند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا