ورزشی

منچستریونایتد به شکار سرخیو راموس می‌رود؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دمیتار برباتوف، مهاجم سابق منچستریونایتد، معتقد است که یک مدافع میانی باتجربه خیلی به کار منچستریونایتد می‌آید و در حال حاضرسرخیو راموس بهترین گزینه است.

 

 

 

یونایتد در گذشته با راموس در ارتباط بوده و ممکن است وسوسه شود که با وجود این که ملی پوش اسپانیایی در حال حاضر 34 سال دارد، دوباره شانسش را امتحان کند.

برباتوف معتقد است که اوله گونار سولسشر باید حسابی به خرید سرخیو راموس که در حال حاضر آزاد است تا با تیم های خارج از لالیگا مذاکره کند، فکر کند.

دیمیتار برباتوف در این باره گفت: “من گزارش‌های راجع به سرخیو راموس را خواندم و گمانه‌زنی‌های بسیاری در رابطه با آینده او در جریان است. او می‌تواند تجربه زیادی را به خود به هر تیمی بیاورد.

هر چند او 34 ساله است، اما هنوز یک بازیکن تراز اول است و منچستریونایتد ممکن است بازیکنانی خیلی بدتر از او را به خدمت بگیرد! اگر او در دسترس باشد، می‌توانم ببینم که بسیاری از تیم‌ها علاقمند به بستن قرارداد با او خواهند بود.

با توجه به سن راموس رئال مادرید از اینکه به او قراردادی بلندمدت پیشنهاد بدهد پرهیز می‌کند. شاید هم راجع به دستمزد چانه می‌زنند چون همیشه همه موضوعات به پول ختم می‌شود. اما هر دو طرف باید راجع به این موضوع خیلی خوب فکر کنند.

من شکی ندارم که بازیکنان زیادی دوست دارند به منچستریونایتد بیایند، اما ژانویه دوران سختی برای جابه‌جایی است. نمانیا ویدیچ، پاتریک اورا و برونو فرناندز این کار را کردند و خریدهای خیلی خوبی از آب درآمدند، اما برای بقیه‌ای که در این موقع از سال به ما پیوستند، اوضاع اینطور نبود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا