ورزشی

جنگ رئال مادرید-پاری سن ژرمن؛ راموس در بن‌بست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید به کاپیتان باسابقه خود سرخیو راموس، پیشنهاد تمدید قرارداد داده، اما راموس این پیشنهاد را رد کرده است.
قرارداد سرخیو راموس که در دهه گذشته نقشی حیاتی در این باشگاه ایفا کرده، در تابستان 2021 به پایان می‌رسد. گفته می‌شود که راموس معتقد است پیشنهاد رئال مادرید از از نظر مالی خواسته‌های او را تامین نمی‌کند.

 

 

 

رئال مادرید نیز مانند بسیاری از دیگر شرکت‌ها و تیم‌های بزرگ در سراسر دنیا، تحت تاثیر بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است. جز این، رئال مشغول بازساری سانتیاگو برنابئو، استادیوم خانگی خود، نیز هست.
با توجه به شرایط، فلورنتینو پرز، مدیر باشگاه رئال مادرید، معتقد است که پیشنهاد منصفانه ای به راموس داده‌اند. گزارش‌ها حاکی از آن است که با کاپیتان رئال قراردادی یک ساله با حقوق فعلی، یعنی 12 میلیون یورو در سال، پیشنهاد شده است.

گزینه دوم باشگاه، قراردادی دو ساله با ده درصد کاهش دستمزد بود.

باشگاه‌های بسیاری در سراسر جهان از فصل 20-2019 مجبور به مذاکره با بازیکنان برای کاهش دستمزدها شدند و ردال نیز در پی کاهش 10 درصدی دستمزد تمام بازیکنان خود است.

با توجه به اینکه رئال مادرید شهرت به سخت قرارداد بستن با بازیکنان بالای 35 سال دارد، سرخیو راموس خوش شانس است که با 34 سن، پیشنهاد قراردادی دو ساله از رئال مادرید دریافت کرده است.

مشخص نیست که راموس درخواست دستمزد بیشتری داشته یا نه، اما به نظر می‌رسد که کاپیتان کهنه‌کار احساس می‌کند حداقل شایسته قراردادی دوساله با دستمزد فعلی است، اما مدیر باشگاه چنین چیزی را نپذیرفته.

گفته می‌شود که سرخیو راموس به رئال مادرید اطلاع داده باشگاه پاری‌سن‌ژرمن علاقمند به حضور او در این تیم است. 

راموس تنها مهره‌ای نیست که PSG چشم به او دوخته، باشگاه پاریسی به دنبال ستاره بارسلونا، لیونل مسی نیز هست.

از آغاز سال میلادی جدید، راموس آزاد بوده تا با دیگر باشگاه‌ها مذاکره کند.

باید دید که آیا معامله‌ای بسیار جنجالی و تکان‌دهنده بین سرخیو راموس و PSG در پشت پرده در حال انجام است یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا