ورزشی

اسطوره منچستریونایتد، سرمربی جدید تیم دیوید بکام؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730146/50

زمان: 09:30  
1399/10/19

بازدید: 10,651

برخی رسانه ها مدعی هستند فیل نویل سرمربی تیم ملی زنان انگلیس به زودی به عنوان سرمربی جدید اینترمیامی تیم دیوید بکام معرفی می شود.

به گزارش “آلانه”، فیل نویل، سرمربی تیم زنان انگلیس انگلیس، پیشتر موافقت کرده بود تا در المپیک توکیو تیم فوتبال  بریتانیا را رهبری کند، اما حالا به نظر می‌رسد که این مربی در حال تجدید نظر در تصمیم خود باشد. مقامات تیم فوتبال اینترمیامی می‌گویند که در حال مذاکره با این مربی بریتانیایی هستند.

فیل نویل برای رهبری تیم اینترمیامی و پیوستن به هم‌بازی دیرینه خود دیوید بکهام که مالک تیم اینترمیایمی است، در حال مذاکره است.

 

 

باشگاه اینترمیامی پس از برکناری سرمربی پیشین خود، دیگو آلونسو، که تنها حدود یک سال و در 23 بازی روی نیمکت این تیم نشست، به دنبال یک سرمربی جدید است.
در این میان نویل نیز موافقت کرده تا از سمت خود در تیم ملی زنان انگلیس، با از اتمام قراردادش در تابستاتن و تنها یک ماه پیش از شرکت تیم بریتانیا در المپیک توکیو، کنار برود.

سو کمپل، مدیر اتحادیه فوتبال زنان، می‌گوید که نویل قصد داشت که تیم زنان بریتانیا را در ژاپن رهبری کند، اما پیشنهاد اینتر میامی ممکن است نظرش را تغییر دهد.

 

سو کمپل در رابطه با تصمیم فیل نویل گفت: “ما پیشتر تصمیم گرفته بودیم که فیل نویل رهبری تیم بریتانیا در المپیک را بر عهده داشته باشد و قصد داشتیم این موضوع را اعلام کنیم که او شروع به مذاکره با اینترمیامی کرد.
تا این مذاکرات به نتیجه نرسند من واقعا نمی‌توانم چیز بیشتری بگویم. ما باید در مورد این موضوع بیشتر فکر کنیم و این شرایط فعلی ماست.
این موضوع راجع به آینده نویل است و تصمیم‌گیری در این مورد به خود او بستگی دارد. مسلما من در جریان جزییات مذاکرات او با اینترمیامی نیستم اما می‌دانم که او در حال صحبت با این تیم است.”

فیل نویل در مدت مربیگریش جز مدت بسیار کوتاهی در سالفورد سیتی، رهبری تیم فوتبال مردان را بر عهده نداشته است. البته او یک سال در منچستریونایتد دستیار دیوید مویز بود و سپس به اسپانیا رفت و زیر نظر برادرش گری نویل و اسپیریتو سانتو در والنسیا کار کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا