ورزشی

پای چپ مسی، عطش کریستیانو، کلاس زیدان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730113/50

زمان: 21:20  
1399/10/18

بازدید: 12,648

هازارد از غول چراغ جادو چه می‌خواهد؟

ادن هازارد ستاره رئال مادرید می گوید اگر قدرتش را داشت پای چپ مسی، کلاس زیدان و عطش موفقیت کریستیانو رونالدو را از آن خود می کرد.

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد ستاره رئال مادرید و کاپیتان تیم ملی بلژیک در یک مصاحبه می گوید اگر فرصتی پیش می آمد و به او پیشنهاد می دادند که می تواند از سه ستاره بزرگ فوتبال دنیا لیونل مسی، زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو یکی از ویژگی‌هایشان را انتخاب و از آن خود بکند، او پای چپ مسی، عطش کریستیانو رونالدو به موفقیت و کلاس زیدان را برمی گزید.

 

 

هازارد در مصاحبه ای با رادیو RTBF اسپانیا در آستانه تولد سی سالگی اش در پاسخ به این سوال گفت:” از مسی پای چپش را انتخاب می کردم. از رونالدو عطش او به موفقیت را، از اهمیتی که به فتح جام می دهد و اراده همیشگی اش برای گلزنی“.

 

ستاره بلژیکی در ادامه صحبتهایش در پاسخ به همین سوال درباره سرمربی فعلی اش در رئال مادرید گفت:” از زیدان چه خصوصیتی انتخاب می کردم؟ کلاس او را. هر چند من هم کلاس دارم. مگر نه؟ ولی کلاس زیدان بالاتر است”.

 

 

هازارد در ادامه این مصاحبه از انتقادش به VAR گفته و می گوید این سیستم کمک داور ویدیویی را نمی تواند تحمل کند. ستاره بلژیکی رئال در این باره گفت:” این سیستم VAR تمام هیجان و زیبایی فوتبال را گرفته. فوتبال دیگر شور و احساس ندارد. ما وقتی گل می زنیم تازه باید به این فکر باشیم که حالا چه می شود. البته VAR اشتباهات زیادی را تصحیح کرده ولی اشتباه و بی عدالتی هم بخشی از زیبایی فوتبال است. من بدون یک ذره تردید می گویم خداحافظ VAR“.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا