ورزشی

فلیک: بایرن امسال ژانویه بازیکنی نخواهد خرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730094/50

زمان: 19:20  
1399/10/18

بازدید: 3,351

هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ می گوید این تیم در مقابل وسوسه جذب بازیکن جدید در ماه ژانویه مقاومت خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ می گوید این باشگاه در ماه ژانویه هیچ خرید قابل توجهی نخواهد داشت. فلیک با اشاره به شرایط دشوار اقتصادی ناشی از بحران کرونا گفت باشگاه مجبور به کاهش هزینه های خود است و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ستاره جدیدی به بایرن اضافه نخواهد شد.

 

 

فلیک در عین حال اشاره کرد که این احتمال وجود دارد که در ماه ژانویه یک یا دو بازیکن بایرن را ترک کنند اما در موضوع اضافه شدن بازیکنان جدید فلیک مدعی شد در این شرایط دشوار نمی خواهد باشگاه را مجبور به هزینه کردن کند.

 

سرمربی بایرن مونیخ در این باره گفت:” بگذارید خیلی صریح بگویم که شرایط فعلی روی همه باشگاه های دنیا تاثیر گذاشته است. بحران کرونا اصلا چیز کوچکی نیست. اینجا باز هم تاکید می کنم که نمی خواهم از باشگاه تقاضای بازیکن جدید بکنم. من وضعیت بایرن مونیخ را می دانم و از وضعیت دشواری که در حال حاضر دارد مطلعم”.

 

 

هانسی فلیک در ادامه گفت:” بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار داریم همان بازیکنانی هستند که تا پایان فصل در اختیارمان خواهد بود. نمی دانم، شاید یک یا دو نفر از باشگاه منتقل شوند. ما در حال حاضر تیم باکیفیتی داریم و بعید می دانم این مساله در هدفهای ما خللی بوجود بیاورد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا