ورزشی

اختلاف راموس با رئال مادرید بر سر 10 درصد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1730071/29

زمان: 17:17  
1399/10/18

بازدید: 6,190

سرخیو راموس و رئال بر سر تمدید قرارداد به بن بست خورده اند و شرایط کاپیتان نامشخص است.

به گزارش “آلانه”، به نقل از آاس، در حالی که به نظر می رسید تا قبل از شروع سال جدید میلادی، رئال و سرخیو راموس برای تمدید قرارداد به توافق برسند، در نهایت اینطور نشد و اخیرا ال چیرینگیتو ادعا کرد که راموس به فلورنتینو پرز رئیس رئال گفته است که پیشنهاد تمدید را قبول نمی کند و از این پس به پیشنهادات دیگر خود فکر خواهد کرد.

 رئال به راموس پیشنهاد قرارداد یک ساله بدون افزایش دستمزد و با کاهش 10 درصدی در دوران پاندمی کرونا داده ولی راموس قرارداد دو ساله بدون کاهش دستمزد می خواهد.

 

 

 

 

در واقع اختلاف اصلی راموس و رئال بر سر 10 درصد است. او 12 میلیون در سال دریافت می کند و با احتساب کاهش 10 درصدی دستمزد، 1.2 میلیون یورو از دستمزد وی کاهش خواهد یافت و اگر پاندمی کرونا تا دو سال ادامه دار باشد، این کاهش 2.5 میلیون یورو خواهد شد.

سرخیو راموس به همین دلیل خواهان این است که گزینه کاهش 10 درصدی دستمزد، اختیاری باشد و نه اجباری و حتی حاضر است در دو سال پیش رو دستمزد دریافت نکند و پس از دو یا سه سال و با بهبود شرایط اقتصادی باشگاه، دستمزد کامل خود را بگیرد.

راموس هیچ پیشنهادی غیر از رئال ندارد و تا زمان رسیدن به توافق با باشگاه صبر خواهد کرد. او هدفی جز بازنشستگی با پیراهن رئال ندارد و خوشبین است که در نهایت باشگاه با درخواستش موافقت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا