ورزشی

مودریچ هفتمین پیرمرد تاریخ رئال می شود؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، روز گذشته مارکا ادعا کرد که لوکا مودریچ قراردادش با رئال را تا ژوئن 2022 تمدید کرده و یک سال دیگر نیز در رئال باقی خواهد ماند. قرارداد او در پایان فصل جاری به اتمام می رسید.

 

 

 

 

مودریچ قصد دارد تا در جام جهانی 2022 نیز برای کرواسی به میدان برود و به همین دلیل نیاز دارد تا در یک باشگاه تراز اول باشد و همواره گفته است که تمایلی برای جدایی از رئال ندارد و می خواهد در همین باشگاه بازنشسته شود. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که مودریچ قراردادش تا 2023 را نیز تمدید کند(جام جهانی 2022 در میانه های فصل 23-2022 برگزار می شود).

در هر صورت و اگر مودریچ تا پایان فصل 22-2021 در رئال بماند، او  36 سال و 9 ماه و 21 روز خواهد داشت و به عنوان هفتمین بازیکن مسن تاریخ رئال از این تیم خداحافظی خواهد کرد.

 

 

 

 

در رده نخست فرانس پوشکاش مجارستانی قرار دارد که تا 39 سالگی برای رئال بازی کرد. پس از او دو دروازه بان یعنی پاکو بویو و یرژی دودک قرار می گیرند. هر سه با پیراهن رئال از فوتبال خداحافظی کردند.

در رده چهارم آلفردو دی استفانو قرار دارد. او در رئال بازنشسته نشد ولی زمانی که از رئال جدا شد، 37 سال و 10 ماه داشت. پاکو خنتو و میگل آنخل در رده های 5 و 6 قرار دارند و مودریچ می تواند روی پله هفتم قرار بگیرد.

بدون احتساب دو دروازه بان، مودریچ چهارمین فوتبالیست مسن تاریخ رئال مادرید خواهد شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا