ورزشی

علوی: سرخابی ها تصمیم گیرنده لیگ هستند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1728024/47

زمان: 13:51  
1399/10/08

بازدید: 5,147

مدیر فولاد می گوید برنامه ریزی های سازمان لیگ عادلانه نیست و صلاح یکی دو تیم به بقیه تیم ها ترجیح داده می‌شود.

به گزارش “آلانه”، سید محمد علوی مدیر تیم فولاد راجع به وضعیت تیم فولاد به خبرنگار ما گفت: تمریناتمان را به طور منظم دنبال می‌کنیم و آماده ایم که بتوانیم در مسابقات شرکت و باخت دیدار با نفت مسجد سلیمان را جبران کنیم. در دیدار با سایپا اشتباهات داوری گریبانگیر ما شد و ضرر کردیم.در بازی با نفت مسجدسلیمان گل سالم زدیم و یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد و بازی ای که باید راحت می بردیم را باختیم، امیدواریم این اشتباهات تمام شود.

 

او در خصوص برنامه ریزی اعلام شده سازمان لیگ ادامه داد: مسابقات پرسپولیس عقب افتاده اما انگار که ما در آسیا بودیم یا ما باعث شدیم بازی ها عقب بیفتد. آن ها دارند هر ۶ روز یکبار بازی می کنند و صلاح آن‌ها گویی مهم‌تر از تمام تیم‌های لیگ برتر است. به هر حال وقتی آن ها به آسیا رفتند پیامد دارد، زمانی که فصل قبل بچه های ما کرونا گرفتند و بازی ها عقب افتاد ما هر ۴ روز یکبار بازی کردیم، هیچ اعتراضی نکردیم و گفتیم چشم اما اکنون یک تیم دیگر باعث تعویق مسابقات شده اما ما باید تاوان پس بدهیم. ما بازی می کنیم، پرسپولیس یک روز بعد از ما بازی می‌کند این موضوع خیلی عجیب است، چه اشکالی دارد آن‌ها هر چهار روز بازی کنند تا مسابقات تیم‌ها مساوی شود؟ هنوز نمی‌دانیم چرا بازی آن‌ها مقابل نساجی و ذوب‌آهن لغو شد و اگر دلیلی داشت چرا بازی شهر خودرو و ذوب‌آهن لغو نشد، این‌ها همه سوالاتی است که باید پاسخ داده شوند.

 

علوی افزود: من نمی دانم در خصوص برنامه ریزی ها چه بگویم چون هر چه دو تیم استقلال و پرسپولیس بگویند انجام می شود و انگار آن ها تصمیم گیرنده نهایی هستند.  هرچه آن ها بگویند ما  و مابقی تیم‌ها باید بگوییم چشم، من دارم به کل لیگ می گویم که این حق خوری است و اینگونه برنامه ریختن درست نیست . ما باید دو بازی داخل خانه انجام دهیم و سه بازی بیرون از خانه انجام دهیم که دو دیدار آن با تیم‌های مدعی است این اصلا منطقی نیست و ما انتظار داریم  طبق برنامه به میدان برویم. اینگونه فقط ما ضرر می کنیم و استقلال و پرسپولیس برنامه های خودشان را دارند و همه چیز سر جای خودش است.

 

علوی در پایان افزود : با این برنامه ریزی ها ما شرمنده هواداران می شویم . آیا نظر ما مهم است؟ اعتراض میکنیم اما انگار نه انگار و کار خودشان را می‌کنند، امیدوارم مسئولان تدبیری بیندیشند تا شاهد این مسائل نباشیم و بخاطر یک تیم یا دو‌تیم، همه تیم‌ها متضرر نشوند. آیا این امکان وجود دارد که ما سه بازی متوالی که در دور رفت متوالی در خارج بازی می‌کنیم، آن‌ها را در خانه به‌طور متوالی به میدان برویم؟ قطعا می‌گویند خیر چون نظر ما و تیم ما مهم نیست و باید فکری به حال این مسأله کرد. واقعا فولاد متضرر می‌شود و به نظر من حق مردم خوزستان و هواداران فولاد تضییع شده و هیچ کس پاسخگو نیست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا