ورزشی

سولسشر و تاکید به تمدید قرارداد با ستاره شماره 7

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1728106/42

زمان: 18:40  
1399/10/08

بازدید: 2,707

اوله گونار سولسشر خواهان حفظ ادنیسون کاوانی در یونایتد برای سالهای آتی است.

به گزارش “آلانه”، ادنیسون کاوانی در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات تابستانی با یک یک ساله و گزینه تمدید قرارداد برای یک فصل دیگر با یونایتد به توافق رسید. این بازیکن در همین مدت کوتاه عملکرد درخشانی در یونایتد داشته و سرمربی نروژی علاقمند به ماندن ادنیسون کاوانی در اولدترافورد طی سالهای آتی است.

 

اوله گونار سولسشر گفت: “در حال حاضر شرایط به شکلی است که انگار به نظر می رسد چند سال دیگر از قرارداد کاوانی باقی مانده، بنابراین من چیز دیگری نمی گویم و او می تواند اینجا بماند. از وقتی کاوانی به اینجا آمده بسیار تاثیرگذار ظاهر شده، همه باید روی پیشرفت تمرکز کنیم، اما انگار چند سال دیگر از قرارداد او باقی مانده است.

 

 

ادنیسون کاوانی قطعا بازیکنی است که باید در ترکیب ثابت قرار گیرد. البته ما تعداد زیادی بازیکن داریم که می توانند در ترکیب اصلی قرار گیرند، بیش از 11 نفر. البته شرایط در یونایتد باید اینگونه باشد. شما باید خود را باور کرده و به خودتان اعتماد کنید. من به کاوانی اعتماد دارم و رقابت خوبی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت در تیم وجود دارد.

 

احتمالا کاوانی در ادامه در بازی های بیشتری در ترکیب قرار خواهد گرفت. وقتی به تاریخچه زندگی حرفه ای و تجربه کاوانی، شخصیت و عملکرد او نگاه می کنید، متوجه می شوید او لایق پیراهن شماره 7 است و در این رابطه تردیدی نیست. کاوانی بسیار دقیق و حرفه ای است و کارهای او نشان می دهد چرا چنین دوران درخشانی داشته است. حتی در این سن نیز کاوانی یکی از بهترین خریدهای ما است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا