ورزشی

کلوپ: وست بروم با سیستم ۰-۴-۶ بازی می کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727949/52

زمان: 23:00  
1399/10/07

بازدید: 525

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید وست بروم در بازی امشب شایسته کسب یک امتیاز بوده است.

به گزارش “آلانه”، لیورپول در مسابقه ای که به نظر می رسید کار خیلی دشواری برای پیروزی در آن نخواهد داشت، با تساوی 1-1 مقابل وست برومویچ قعرنشین متوقف شد. با این حال شاگردان یورگن کلوپ با 32 امتیاز به عنوان صدرنشین به استقبال سال 2021 می روند.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در پایان بازی گفت: ” صادقانه بگویم ما واقعا خوب بازی کردیم. در نیمه اول به گل رسیدیم اما نتوانستیم این موضوع را در نیمه دوم نیز تکرار کنیم. با این حال مقصر اصلی رقم خوردن این نتیجه خود ما هستیم. وست بروم تنها سه ضدحمله روی دروازه مان زد اما ما کرنرهای زیادی به این تیم داریم و فکر می‌کنم این‌ها دلایلی بود که باعث شد به جای پیروزی تنها یک امتیاز کسب کنیم.”

 

 

 

 

کلوپ در ادامه گفت: “به طور کلی من فکر می‌کنم که وست بروم شایستگی کسب یک امتیاز را داشت اما در عین حال ما باید بهتر از این عمل می‌کردیم. مشخص بود که آن ها باید با سیستم دفاعی پا به زمین می گذارند و روی ضربات ایستگاهی حساب می‌کنند. از طرفی حمله کردن مقابل 10 دفاع کار بسیار دشواری محسوب می شود. در واقع آن ها با سیستم 0-4-6 بازی می کردند.”

 

مصدومیت جوئل ماتیپ: ” نمی توانم اظهار نظری درباره مصدومیت او داشته باشم. او کمی احساس درد داشت و من چیز بیشتری در مورد این موضوع نمی‌دانم. او در سطح بسیار خوبی قرار داشت اما اکنون نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا