ورزشی

پاشایی : درگیری با محسن مسلمان دروغ است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727817/57

زمان: 10:49  
1399/10/07

بازدید: 837

وقتی اوت انداز داریم چرا استفاده نکنیم ؟

دستیار مهدی تارتار کنار سرمربی پیکان تیمش را برای بازی دشوار هفته آینده در مسجدسلیمان آماده می‌کند.

به گزارش آلانه؛ حسین پاشایی در خصوص کسب تساوی پیکان مقابل سایپا به خبرنگار ما گفت: بازی دو بخش داشت یکی زمانی که ما ۱۱ نفره کار می کردیم و بازی تحت سلطه ما بود و یک گل زدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. در آن ۶۰ دقیقه فوق العاده بودیم و هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و بازی کاملا تحت اختیار ما بود ولی بعد از اخراج بازیکنمان سایپا که به دنبال این بود بازی را حداقل به تساوی بکشاند یک مقدار به ما فشار آورد البته یک اشتباه انجام شد که گل را خوردیم و در نهایت بازی مساوی شد.

او در خصوص درگیری مهدی تارتار با محسن مسلمان در کنار خط ادامه داد: نه اصلا چنین چیزی نبوده است .مسلمان حتی کوچکترین بی احترامی به آقای تارتار نکرد ، دوربین های تلویزیونی به   اشتباه تصویری را گرفتند که برداشت بد شد وگرنه مشکلی نبود .

مربی پیکان در خصوص صحبت‌های مهدی تارتار در کنفرانس خبری بعد از بازی که خطاب به کسانی که به پیکانی‌ها انتقاد کرده بودندگفته بود سبک بازی ما به کسی ربطی ندارد گفت: هر تیمی نسبت به داشته هایش تاکتیکش را طراحی می‌کند و مربی باهوش کسی است که به نحو احسن از داشته هایش استفاده کند. تیم هایی که دارند ایراد می گیرند بروند و بازی های سال های قبل خود را ببینند که با هزینه‌های زیادی بازیکنانی که اوت انداز بودند را آوردند. اوت انداختن یک شیوه و تاکتیک است که یکی راحت می تواند به محوطه ۱۸ قدم حریف برسد. همین بازیکن ما  نادر محمدی که اوت دستی می اندازد  قطعاً سال آینده پیشنهادهای خیلی زیادی خواهد داشت. ما که همیشه اوت نمی‌اندازیم و گلی که زدیم کاملاً تاکتیکی بود و در زمین حریف پرس کردیم ، خیلی هم خوب به گل رسیدیم. در ضمن وقتی یک اوت  انداز داریم می‌توانیم از او استفاده کنیم. تاکتیک تیم ما منحصر به اوت انداختن نیست به هرحال صحبت هایی که بعد از بازی انجام شده به خاطر فشار بازی بوده و می دانم که سایپایی ها از زدن یک سری حرف ها  قصد و غرضی نداشتند. همه این را می‌دانند در فوتبال ایران در سال‌های اخیر اوت  انداختن یک تاکتیک بوده که ما هم از آن استفاده می‌کنیم ولی تاکتیک های زیاد دیگری را در بازی اجرا کردیم.

پاشایی در پایان در خصوص دیدار پیش رو با نفت مسجدسلیمان افزود:  تیم نفت مسجدسلیمان یکی از تیم های خوب امسال است و  نتایجی که گرفته اند حرف من را ثابت می‌کند . ما بازی خیلی سختی در مسجد سلیمان داریم اما برای سه امتیاز می رویم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا