ورزشی

مدافع سیتی اولویت بارسلونا در انتقالات ژانویه

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا تابستان گذشته قصد جذب دو بازیکن برای تقویت خط دفاع و حمله خود داشت. اریک گارسیا مدافع 19 ساله کاتالان سیتی و ممفیس دیپای مهاجم هلندی لیون اما در نهایت موفق به جذب هیچکدام نشد.

سیتی حاضر نبود از رقم 25 میلیون یورو برای گارسیا کوتاه بیاید و لیون نیز 30 میلوین یورو برای دیپای می خواست و در نهایت مشکلات مالی باشگاه بارسلونا اجازه نداد تا توافق نهایی حاصل شود.

از قرارداد هر دو بازیکن تنها چند ماه باقیمانده و در انتهای فصل بازیکن آزاد خواهند بود.

 

 

 

 

طبق ادعای موندودپورتیوو، توافق شفاهی بارسلونا با اریک گارسیا قطعی است و قرار است پیشنهادی رسمی به سیتی پس از باز شدن پنجره انتقالات زمستانی(5 روز دیگر) ارائه شود اما نهایی شدن انتقال تا زمان انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا(24 ژانویه-5 بهمن) غیرممکن است.

کمیته موقت ریاست بارسلونا قادر به خرید و فروش بازیکن نیست ولی کارلس توسکتس رئیس موقت قصد دارد توافق با سیتی برای گارسیا را انجام دهد تا رئیس بعدی تنها کار انتقال را نهایی کند.

 

طبق این گزارش، بارسلونا به دلیل محدودیت های مالی و سقف دستمزدها نمی تواند همزمان اریک گارسیا و دیپای را جذب کند و بین این دو، گارسیا مقدم تر استو. مصدومیت جرارد پیکه تا ماه آوریل او را به دور از میاین نگاه خواهد داشت و شرایط بدنی ساموئل اومتیتی هم چندان مناسب نیست. در حال حاضر کلمنت لنگله، اسکار مینگسا و رونالد آرائوخو سه مدافع میانی بارسا هستند ولی رونالد کومان یک مدافع میانی دیگر هم می خواهد.

به این ترتیب جذب ممفیس دیپای به تابستان موکول خواهد شد. دیپای هم می توانست زمستان راهی بارسا شود در صورتی که عثمان دمبله حاضر به جدایی از باشگاه کاتالان می شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا