ورزشی

ماجرای گل سوم آرسنال؛ شانسی بود، قبول کن

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727824/50

زمان: 11:05  
1399/10/07

بازدید: 10,646

بوکایو ساکا و ابهام درباره یک گل عجیب

در پایان بازی آرسنال و چلسی، مکالمه جالبی بین دو بازیکن انگلیسی دو تیم ضبط شد که تامی آبراهام، بوکایو ساکا بازیکن آرسنال را به زدن گلی شانسی متهم می کرد.

به گزارش “آلانه”، آرسنال که دیشب در خانه خود میزبان چلسی بود موفق شد حریف را 3-1 شکست دهد تا سه امتیاز بسیار مهم بدست بیاورد و تا اندازه ای از زیر فشار خارج شود. اما یکی از جالب‌ترین گلهای این بازی گلی بود که در دقیقه 56 توسط بوکایو ساکا بازیکن آرسنال به ثمر رسید. این گل نتیجه را 3-0 به سود آرسنال کرد.

 

 

بوکایو ساکا ستاره جوان آرسنال در دقیقه 56 از داخل محوطه جریمه با پای راست توپ را به گوشه دروازه چلسی دوخت و ادوارد مندی سنگربان چلسی حتی در مقابل این ضربه نتوانست حرکت کند. در جریان بازی به نظر می رسید ساکا قصد داشته توپ را سانتر کند اما سانتر او به شکل اتفاقی وارد دروازه چلسی شده است. این موضوعی بود که در پایان بازی به مکالمه‌ای جالب بین ساکا و تامی آبراهام بازیکن چلسی انجامید.

 

 

این دو بازیکن انگلیسی که در تیم ملی انگلیس هم‌بازی هستند در پایان بازی توسط دوربینها در حالی شکار شدند که در حال صحبت بودند. تامی آبراهام بازیکن چلسی به ساکا گفت:” نمی‌خواستی گل بزنی‌، می خواستی سانتر کنی، الکی نگو”. بوکایو ساکا با لبخندی بر لب این ادعا را نپذیرفت اما تامی آبراهام دستهایش را روی شانه‌های بوکایو ساکا انداخت تا مکالمه کوتاه دو جوان انگلیسی با شوخی و خنده به پایان برسد.

 

 

این تکه فیلم که توسط دوربینهای تلویزیونی ثبت شده بود بعد از پخش با واکنشهای زیادی در شبکه های اجتماعی مواجه شد و اکثر کاربران مثل تامی آبراهام معتقد بودند که بوکایو ساکا در آن صحنه واقعا قصد گلزنی نداشته و توپ را به قصد سانتر کردن روی دروازه ارسال کرده است.

 

تامی آبراهام: به قصد گل شوت نزدی، الکی نگو.

 

 

بوکایو ساکا هم در پایان بازی در توییتر خود به این ماجرا واکنش نشان داد و با انتشار عکسی از خود در زمان شادی بعد از گل نوشت:”دیدم که از دروازه بیرون آمده بود”. او به این اشاره می کند که در آن صحنه متوجه بیرون آمدن ادوارد مندی سنگربان چلسی شده و توپ را آگاهانه از بالای سر او شلیک کرده. ساکا قصد ندارد این ادعا را بپذیرد که توپش تصادفی وارد دروازه چلسی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا