ورزشی

رئال مادرید به دنبال خلاصی از دست ستاره پرحاشیه!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727926/42

زمان: 20:11  
1399/10/07

بازدید: 26,090

لوکا یوویچ، مهاجم صربستانی رئال مادرید در لیست خرید ولورهمپتون قرار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، فصل دوم حضور لوکا یوویچ در ترکیب رئال مادرید نیز تا اینجا تفاوت چندانی با سال اول نداشته و حواشی فراوان و مصدومیت های متعدد، اجازه درخشش از این بازیکن را گرفته است. به نظر می رسد رئال مادرید مشکلی با فروش لوکا یوویچ ندارد و طبق ادعای شبکه اسکای اسپورتس، او می تواند در همین زمستان رئال مادرید را به مقصد تیم دیگری ترک کند.

 

 

اخیرا ولورهمپتون از لیگ برتر انگلیس نیز برای خرید لوکا یوویچ ابراز علاقه کرده و مدیران رئال مادرید نیز روی خوشی به مذاکرات نشان داده اند. البته ولوز علاقمند به انتقال قرضی لوکا یوویچ تا پایان فصل بوده و باشگاه اسپانیایی خواهان گنجانده شدن بند خرید و در واقع خلاصی از دست این بازیکن به صورت دائم برای فصول بعد است.

 

بیش از یک سال قبل بود که لوکا یوویچ بعد از درخشش در لباس فرانکفورت و به عنوان یکی از مهره های بااستعداد فوتبال اروپا راهی رئال مادرید شد، اما حواشی متعدد و مصدومیت های متوالی باعث شد او قادر به تکرار کسری از درخشش گذشته نیز نباشد. البته به جز ولورهمپتون، میلان ایتالیا نیز برای جذب لوکا یوویچ ابراز علاقه کرده است. با توجه به 39 ساله بودن زلاتان، آنها به دنبال جذب یک گزینه جانشین در طول فصل هستند و لوکا یوویچ می تواند گزینه راحت تری نسبت به دیگران برای انتقال به سن سیرو لقب گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا