ورزشی

حمله بی سابقه رئیس یوفا به فلورنتینو پرز

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727867/29

زمان: 15:18  
1399/10/07

بازدید: 22,651

او فقط به فکر امروز است

الکساندر چفرین به اظهارات اخیر رئیس رئال مادرید در مورد برگزاری سوپرلیگ اروپا واکنش تندی نشان داد.

به گزارش “آلانه”، فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید هفته گذشته در جلسه مجمع باشگاه در مورد سوپرلیگ اروپا صحبت کرد. پرز معتقد بود که باید به سمت جلو حرکت کرد و با توجه به شرایط اقتصادی بد باشگاه های بزرگ در پاندمی کرونا، ایده سوپرلیگ اروپا که از لحاظ مالی سود سرشاری دارد، کاملا می تواند موثر واقع شود.

ایده سوپرلیگ حضور 20 باشگاه بزرگ از 5 لیگ معتبر اروپاست که لیگ های داخلی را شدیدا تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

 

 

 

پیش از این خاویر تباس رئیس لالیگا به شدت علیه این ایده رئیس رئال موضع گرفته بود و الکساندر چفرین رئیس یوفا نیز واکنشی مشابه نشان داد. او به خبرنگاران گفت:« می دانم که پرز این ایده را 30 سال است که در فکر دارد. متاسفانه او فقط به امروز فکر می کند و شاید هم فردا ولی نه بیشتر. پرز به آینده فوتبال بی توجه است و نمی داند که سوپرلیگ ممکن است به نابودی فوتبال باشگاهی و به خصوص باشگاه های کوچکتر منجر شود. مطلع شده ام که تاکنون دو نامزد اصلی ریاست بارسلونا و نیز باشگاه های بایرن مونیخ، یوونتوس و باشگاه های بزرگ انگلیسی با این ایده مخالف هستند.»

 

 

 

 

چفرین در مورد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در استانبول و با حضور تماشاگران گفت:« خوشبختانه در چند ماه گذشته شاهد اتفاق بدی در برگزاری بازی های فوتبال نبوده ایم و فعلا در انتظار چگونگی واکسیناسیون در کشورها هستیم. اگر این روند به خوبی شکل گرفته و ادامه پیدا کند، خوشبینم که فینال لیگ قهرمانان مثل گذشته با حضور تماشاگران برگزار شود. لیگ قهرمانان قطعا تا سال 2024 با همین شکل کنونی برگزار خواهد شد و حق پخش تلویزیونی بازی ها نیز فروخته شده است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا