ورزشی

تقابل جذاب هفته نهم؛ سید و مسعود، این بار روی نیمکت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727895/13

زمان: 17:23  
1399/10/07

بازدید: 3,057

دو ستاره فوتبال ایران در یک دهه اخیر، این بار در قامت سرمربی رودروی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش آلانه؛ تراکتور در چارچوب هفته نهم لیگ برتر میزبان شهرخودرو خواهد بود. این تقابل با توجه به شرایط دو تیم در جدول رده بندی بسیار حساس است. شهرخودرو برای صعود به نیمه بالای جدول نیاز به سه امتیاز دارد و تراکتور برای صعود به جمع سه تیم بالای جدول، برای برد خواهد جنگید.

 

روی نیمکت های دو تیم هم یک تقابل جذاب را شاهد خواهیم بود. رویارویی مسعود شجاعی و سید مهدی رحمتی، دو ستاره فوتبال ایران در یک دهه اخیر که سال ها در سطح اول فوتبال باشگاهی و ملی کشور حضور داشتند، به جذابیت های دیدار تراکتور و شهرخودرو افزوده است.

 

 

 

 

 

سید مهدی رحمتی در اواخر فصل گذشته و در حالی که به عنوان بازیکن در شهرخودرو حضور داشت با توجه به شرایط تیم، به عنوان سرمربی کار خود را شروع کرد و اینک در لیگ بیستم، در حال تجربه کردن اولین فصل فوتبالی خود به عنوان سرمربی است. در سمت مقابل مسعود شجاعی نیز چنین شرایطی دارد؛ او بعد از برکناری علیرضا منصوریان در فصل جاری، به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت تراکتور نشست و به مانند هم تیمی سابق خود در تیم ملی، در حال تجربه کردن اولین دوره از دوران پر افت و خیز مربیگری است.

 

گفتنی است که سید مهدی رحمتی و مسعود شجاعی در تیم ملی بارها در کنار یکدیگر بازی کرده اند اما در عرصه باشگاهی کنار هم قرار گرفتن نام این دو فقط به عنوان رقیب بوده است. یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص این دو بازیکن وجود دارد، اتفاقاتی است که برای رحمتی در تیم ملی رخ داد و او را از حضور در جام جهانی در دو دوره متوالی محروم ساخت، این در حالی است که مسعود شجاعی سه دوره تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی در جام جهانی را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا