ورزشی

ابهام بزرگ؛ 2 ستاره رئال مادرید تمدید می کنند؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، پس از توافق اولیه با لوکا مودریچ بر سر تمدید قرارداد حالا نوبت با تمدید با دو بازیکن دیگر است.

سرخیو راموس و لوکاس واسکز نیز همچون راموس در پایان فصل قراردادشان به اتمام می رسد و از 5 روی دیگر می توانند با هر باشگاهی وارد مذاکره شوند. در مورد تمدید این دوبازیکن ابهاماتی بزرگ وجود دارد ولی در باشگاه اطمینان دارند که توافق حاصل خواهد شد.

 

 

 

 

رئال و راموس هفته هاست که برای تمدید وارد گفت و گو نشده اند اما پس از جلسه اخیر مجمع باشگاه و تثبیت بودجه فصل، به نظر می رسد مشکل برای شروع مجدد مذاکرات برطرف شده است. راموس از طریق برادر و ایجنتش خواسته های خود را قبلا به اطلاع فلورنتینو پرز رئیس رئال رسانده است. او قراردادی دو ساله می خواهد و قبول کرده دستمزد فعلی اش تا پایان دوران پاندمی افزایش پیدا نکند.

 

باشگاه به نظر حالا موضع خود را تعدیل کرده و بر خلاف قانون همیشگی که به بازیکنان بالای 30 سال قرارداد یک ساله پیشنهاد شود، مشکلی برای ارائه پیشنهاد دو ساله به راموس ندارد. کاپیتان و رهبر رئال مادرید در میدان شایستگی های خود برای دریافت پیشنهاد دو ساله را نشان داده است و پس از مذاکرات رودرو با پرز در هفته های پیش رو، قراردادش تمدید خواهد شد.

 

 

 

 

لوکاس واسکز هم به طرزی باورنکردنی در دو ماه گذشته خوش درخشید تا به طور جدی بحث تمدید قرارداد او روی میز بیاید. باشگاه به او سال گذشته پیشنهاد داده بود ولی لوکاس حاضر به تمدید نشد چرا که اعتقاد داشت شایستگی دریافت پیشنهاد بهتر از باشگاه را داشته است.

لوکاس در روزهای غیبت دنی کارواخال به دفاع راست رفت و همه را شگفت زده کرد. او در بازی های اخیر رئال چه به عنوان دفاع راست و چه بال راست بازیکن ثابت بوده و زیدان تمدید با او را از باشگاه درخواست کرده است. به او نیز قراردادی بهتر ارائه خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا