ورزشی

کلوپ: صلاح فقط به یک دلیل از لیورپول می رود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727681/29

زمان: 14:20  
1399/10/06

بازدید: 31,373

ترک لیورپول اصلا منطقی نیست

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است هیچ بازیکنی را نمی توان بر خلاف میل باطنی اش حفظ کرد.

به گزارش “آلانه”، محمد صلاح ستاره مصری لیورپول هفته گذشته در جریان یک مصاحبه احتمال جدایی اش از لیورپول و بازی در رئال یا بارسا را رد نکرد. صلاح توپ را به زمین مسئولان لیورپول انداخت و گفت که همه چیز به آنها بستگی دارد. 

شایعات زیادی پیرامون صلاح شنیده می شود و روز گذشته اکسپرس ادعا کرد که او پیشنهاد تمدید قرارداد عالی لیورپول را رد کرده است و بی میل نیست تابستان بعد تیمی دیگر را برای خود پیدا کند.

صلاح به خصوص از اینکه در بازی برابر میتیلیند در لیگ قهرمانان توسط یورگن کلوپ کاپیتان تیم معرفی نشد، عصبانی است و صراحتا این را گفته است که کاپیتان نشدن شگفت زده اش کرده بود.

 

 

 

 

یورگن کلوپ در واکنش به شایعات جدایی صلاح گفت:« اگر  بازیکنی بخواهد برود، نمی توانیم حفظش کنیم و من هم مربی ای نیستم که بخواهم بازیکنی را به زور در تیم نگه دارم. تنها می توانم بگویم که جدایی او را درک نمی کنم. از صلاح در آن مصاحبه در مورد علاقه دو باشگاه سوالی پرسیده شد  و او تنها گفت این را رد نمی کند.»

 

 

 

 

کلوپ ادامه داد:« هر بازیکنی می تواند طبق خواسته اش مسیری دیگر را انتخاب کند ولی معتقدم ترک لیورپول در این مقطع تنها می تواند به خاطر شرایط آب و هوایی بد انگلیس باشد. در غیر این صورت چه دلیلی دیگری می توان پیدا کرد؟ لیورپول یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست و پول خوبی هم به عنوان دستمزد می دهد. شاید بیشترین دستمزد را ندهیم ولی پول معقولی می دهیم. ما یکی از بهترین و جذاب ترین ورزشگاه های دنیا با بهترین هواداران را داریم. رنگ پیراهن مان سرخ است که بهترین رنگ دنیاست.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا