ورزشی

پاپانوئل هدیه کریسمسی برای رئالی ها نداشت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پاپانوئل از سانتیاگو برنابئو عبور کرد بدون اینکه هدیه ای برای رئالی ها به جا بگذارد. این هدیه قرار بود تمدید قرارداد سرخیو راموس و لوکا مودریچ باشد ولی فعلا خبر خوشی برای هواداران نیست.

 

 

 

 

کاپیتان راموس و لوکا مودریچ برنده توپ طلای 2018 تنها چند ماه تا پایان قراردادشان باقی است بدون اینکه خبری از تمدید قراردادشان باشد.

هر دو از کمتر از یک هفته دیگر می توانند با باشگاه های مدنظرشان وارد مذاکره شوند که می تواند اتفاقی ترسناک برای رئال و هوادارانش باشد.

 

در مورد کاپیتان راموس حرف و حدیث زیاد است. رسانه ها می گفتند تمدید قرارداد او روز کریسمس اعلام خواهد شد ولی این اتفاق رخ نداد. دو طرف هفته هاست در مذاکره اند بدون اینکه توافقی حاصل شود. تمایل راموس تمدید دو ساله است ولی گویا رئال اصرار به تمدید سال به سال دارد.

 

 

 

 

لوکا مودریچ نیز همچون سرخیو راموس بارها از تمایلش برای بازنشستگی در رئال صحبت کرده و اینکه حاضر است با کاهش دستمزد، قراردادش را تمدید کند ولی مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا باعث به تعویق افتادن مذاکرات تمدید در رئال شده است.

 

راموس و مودریچ فصل جاری بارها ثابت کرده اند که شایسته ماندن در رئال هستند و اکنون گفته می شود شاید پس از سوپرکاپ اسپانیا(اوایل بهمن) تکلیف تمدید قراردادشان روشن شود. تمدیدی در کار خواهد بود؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا