ورزشی

شادی گل از نوع مجتبی بیژن (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727589/34

زمان: 08:25  
1399/10/06

بازدید: 13,268

زننده گل نساجی به پرسپولیس در بازی دیروز کسی نبود جز مجتبی بیژن. مدافعی که در قلب خط دفاعی این تیم به میدان می رود. 

به گزارش “آلانه”، او در کنار حامد شیری دو مدافع میانی نساجی به شمار می روند؛ دو مدافعی که در بازی های حساس زننده گل های سرنوشت سازی برای نساجی بوده اند. و البته در این چند فصل بارها و بارها از این دو مدافع شاهد ارایه بازی های خوب و دفع حملات متعددی بودیم. 

 

نساجی بعد از دو باخت متوالی در برابر سپاهان و مس خیلی تحت فشار روحی و روانی بود که گل مجتبی بیژن روی ضربه ایستگاهی حسن نجفی تیم را از زیر بار این فشار روحی و روانی خارج کرد؛ شادی بعد از گل مجتبی بیژن و هم تیمی هایش به خوبی این مسئله را نشان می دهد.

 

بعد ازاین دو شکست کمتر کسی فکر می کرد نساجی در برابر پرسپولیس ارایه گر بازی خوبی باشد اما جدا از گلی که به ثمر رساند دو موقعیت خوب هم توسط کریم اسلامی و فرزاد زامهران به دست آورد که به گل تبدیل نشد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که پرسپولیس هم از نظر مالکیت در نیمه دوم خوب بود و حتی یک بار توپ را به تیر دروازه نساجی زد. 

 

در نهایت باید گفت گل مجتبی بیژن خط بطلانی بر ناکامی های دو هفته اخیر نساجی بود و نشان داد این تیم ماننده 10 هفته پایانی فصل گذشته می تواند یک تیم محکم و با شخصیت باشد و نتایجی را به دست بیاورد که به یکی از تیم های قابل احترام تبدیل شود. ضمن اینکه با نتیجه ای که این تیم در بازی دیروز برابر پرسپولیس گرفت نشان داد شکست در برابر سپاهان تنها یک اتفاق بود. 

عکس: معین نادری

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا