ورزشی

توپ های هوایی را طهماسبی گرفت اما …(عکس) 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727607/34

زمان: 10:04  
1399/10/06

بازدید: 5,338

زمین پر از آب استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر هم گردش توپ را برای نساجی سخت کرده بود و هم پرسپولیس. این دو تیم ناگزیر برای رسیدن به گل به بازی هوایی روی آوردند. 

به گزارش “آلانه”، بعد از اینکه نساجی روی ضربه ایستگاهی به گل رسید پرسپولیس به خصوص در نیمه دوم خیلی تلاش کرد روی ارسال از کناره ها و استفاده از توپ سوم به گل برسد اما سرخپوشان در نهایت روی شوت زمینی سیامک نعمتی و ضربه ای که در میانه های راه احمد نورالهی به توپ زد به گل مساوی رسیدند. 

 

مهرداد طهماسبی که بعد از 6 هفته بالاخره این فرصت را پیدا کرد که برای نساجی درون دروازه قرار بگیرد انصافا روی توپ هایی که از کناره ها ارسال می شد تاثیرگذاری خوبی داشت و بیشتر توپ ها را دفع کرد اما در نهایت روی بازی مستقیم و توپ سومی که در اختیار سیامک نعمتی قرار گرفت تسلیم و دروازه او را شوت زمینی باز شد. 

 

مهرداد طهماسبی که فصل گذشته به دلیل پارگی رباط نتوانست برای تیم بادران در لیگ یک جز هفته های ابتدایی بازی کند حال بازگشت خوبی به فوتبال داشته است. او به دلیل تجربه بازی در تیم هایی چون صبای قم و فولاد دیروز بدون استرس در دروازه نساجی کار کرد. هر چند اگر نساجی برتری یک بر صفر را حفظ می کرد بازگشت به چارچوب دروازه با خاطره خوشی برای مهرداد طهماسبی همراه بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا