ورزشی

افزایش رقم انتقال پدیده بارسلونا تا چهار برابر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727683/29

زمان: 14:55  
1399/10/06

بازدید: 16,336

گزارش؛

پدیده 18 ساله این فصل بارسلونا با تنها 5 میلیون یورو جذب شده اما رقم نهایی این انتقال تا 20 میلیون یورو خواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا فصل جاری 20 بازی انجام داده و حاصل کار چندان رضایت بخش نبوده است. در فصلی که بارسا هنوز رئیس ندارد و تغییر و تحولات زیادی را روی نیمکت و نیز در مجموعه بازیکنانش داشته، شاید بهترین خبر، ظهور یک هافبک 17 ساله به نام پدری گونزالس بود. بازیکنی که یک ماه پیش قدم در 18 سالگی گذاشت.

بارسا زمستان گذشته بود که پدری را در رقابت با رئال با 5 + 1 میلیون یورو از لاس پالماس جذب کرد. پدری در تیم سابقش تا پایان فصل ماند و از تابستان به بارسا اضافه شد.

 

 

 

 

رقم نهایی انتقال پدری به بارسا اما می تواند 4 برابر شود. بر اساس عملکرد او در بارسلونا و نیز بازی های ملی، بند های متغیر قرارداد او فعال خواهند شد و با توجه به درخشش فوق العاده پدری و اعتمادی که کادر فنی به او دارد، کاملا بدیهی است که در پایان فصل بارسا مجبور شود تا 5 میلیون یوروی دیگر نیز به لاس پالماس پرداخت کند. پدری تقریبا به بازیکن فیکس بارسا تبدیل شده و رسیدن او به حد نصابی مشخص از حیث تعداد بازی، بارسا را مجاب به پرداخت مبالغی بیشتر به باشگاه سابقش خواهد کرد.

 

 

 

 

ملی پوش شدن پدری هم بندهای دیگری را فعال خواهد کرد. او هنوز از سوی لوئیس انریکه به تیم ملی اسپانیا دعوت نشده ولی این یک اتفاق قریب الوقوع است. سران بارسا معتقدند به زودی رقم نهایی انتقال پدری تا 20 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد و البته هیچ مشکلی نیز با آن ندارند؛ درست بر خلاف فیلیپ کوتینیو که بارسا مجبور است پس از 10 بازی دیگری که ستاره برزیلی انجام خواهد داد،  20 میلیون یورو به لیورپول پرداخت کند. دلیلی که باعث شده باشگاه کاتالان قصد فروش کوتینیو در ژانویه را داشته باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا