ورزشی

کاپیتان و ستاره‌های یونایتد و حمایت از کودکان محروم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727461/50

زمان: 12:04  
1399/10/05

بازدید: 2,698

هری مگوایر کاپیتان منچستریونایتد به همراه چند نفر از بازیکنان این تیم به مناسبت کریسمس در عملیات توزیع بسته‌های هدیه به کودکان محروم انگلیسی شرکت کردند.

به گزارش “آلانه”، هری مگوایر کاپیتان منچستریونایتد به همراه چندین نفر از بازیکنان این تیم در یک برنامه خیریه به مناسبت کریسمس شرکت کرده و در توزیع 7هزار بسته هدیه به کودکان محروم انگلیسی شخصا مشارکت داشتند.

 

این برنامه خیریه که از سوی گروه‌های هواداری باشگاه منچستریونایتد سازمان داده شده بود با حضور مگوایر و چند نفر از دیگر ستاره‌های باشگاه ادامه پیدا کرد. این بسته های هدیه به سازمانهایی که در شهر منچستر به کودکان محروم کمک می کنند اهدا شده و مگوایر و دیگر ستاره های شیاطین سرخ شخصا در اهدای این بسته ها مشارکت کردند.

 

 

به گزارش رسانه‌های انگلیسی بازیکنان منچستریونایتد از سحاب شخصی خود چیزی در حدود 250هزار پوند برای شرکت در این کمپین کمک کرده اند. از این گذشته مگوایر دیروز در عملیات بسته بندی و آماده سازی هدیه ها شرکت داشت و حضور او مورد توجه رسانه ها و هواداران قرار گرفت.

 

رئیس بنیاد منچسترینونایتد درباره برنامه باشگاه برای کمک به کودکان محروم گفت:” در دوران کرونا کودکان زیادی به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از اپیدمی با مشکلات بزرگ مواجه شده اند و تاثیر این وضعیت به خصوص در دوران تعطیلات کریسمس می تواند بر آنها شدید باشد. به همین خاطر بود که باشگاه تصمیم گرفت برای کمک به این بچه ها کمپینی راه بیندازد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا