ورزشی

پس از سکته نمی توانستم به بارسلونا نه بگویم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727501/29

زمان: 14:42  
1399/10/05

بازدید: 5,018

رونالد کومان در مصاحبه با بارسا تی وی

سرمربی هلندی بارسا می گوید که پس از سکته قلبی 7 ماه پیش دیگر زمان نه گفتن به بارسلونا نبود.

به گزارش “آلانه”، رونالد کومان، سرمربی سابق تیم ملی هلند و کنونی بارسا 10 خرداد به دلیل ناراحتی قلبی به بیمارستان منتقل شد و سپس تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت. همه چیز خوب پیش رفت و کومان یک هفته بعد از بیمارستان مرخص شد.

 رسانه‌های هلند اعلام کرده بودند رونالد کومان که در خیابانهای شهر آمستردام مشغول دوچرخه‌سواری بوده، به دلیل درد شدید در ناحیه قفسه سینه به بیمارستان منتقل شده و آنجا تحت عمل جراحی قلب قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

کومان کمتر از سه ماه پس از سکته پیشنهاد بارسلونا را دریافت کرد و تصمیم گرفت با رها کردن تیم ملی هلند به نیمکت باشگاه محبوبش برسد.

کومان در این رابطه گفت:« این واقعیت دارد که پس از اتفاقات اینچنینی نظر شما در مورد برخی مسائل متفاوت می شود. زندگی برای تان کمی متفاوت تر از قبل خواهد شد. در مورد قضیه من و سکته خفیفی که داشتم، دیدگاهم به برخی مسائل عوض شد. من 57 سال دارم و نمی دانم تا چه زمانی زنده خواهم بود. سال هاست مربیگری می کنم و این بار که موقعیت مربیگری بارسا جدی تر بود، دیگر نمی توانستم پاسخ منفی بدهم. قرار نیست تا 70 سالگی مربیگری کنم و زمانی که پیشنهاد بارسا رسید، درنگ نکردم. فکر می کنم زمانش یا حالا بود یا هیچ وقت.»

 

 

 

 

کومان ادامه داد:« هر بار در سال های اخیر بارسا قصد تغییر مربی داشته، نام من مطرح می شد. خود من نیز بارها اعلام علاقه کرده بودم چون این همیشه رویایم بود. وقتی پیشنهاد بارسا را برای همسر و فرزندانم مطرح کردم، همه استقبال کردند. ما عاشق زندگی در بارسلونا هستیم و به زندگی در هلند ترجیحش می دهیم. بارسلونا برای من و خانواده ام، همیشه حکم خانه را داشته است. خانواده ام می دانستند که مربیگری بارسا برایم حکم رویا را داشت و راضی کردن شان برای ترک هلند، ساده ترین کار ممکن بود.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا