ورزشی

نتایج اولین نظرسنجی نامزدهای انتخابات بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727484/29

زمان: 13:20  
1399/10/05

بازدید: 8,201

گزارش آاس؛

خوان لاپورتا در حال حاضر بیشترین شانس را برای ریاست باشگاه بارسلونا دارد.

به گزارش “روزش سه”، به نقل از آاس، 5 بهمن قرار است انتحابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار شود و 9 نامزد برای رسیدن به پست ریاست باشگاه رقابت خواهند داشت. که عبارتند از: آگوستین بندیتو، ویکتور فونت، تونی فریکسا، ژاوی ویلاژوانا، امیل روسود، پره ریه را، لوئیس فرناندز آلا، جوردی فاره و خوان لاپورتا.

 

 

 

 

روز گذشته جدیدترین نظرسنجی در مورد انتخابات به انجام رسید و مشخص شد که خوان لاپورتا(رئیس بارسا بین سال های 2003 تا 2010) توانسته از ویکتور فونت پیشی بگیرد. شانس برنده شدن لاپورتا پس از حرکت هوشمندانه اش در مورد نصب بنر در 100 متری ورزشگاه برنابئو 1.65 به یک شده است و فونت پس از مصاحبه ژاوی و کنار گرفتن از کمپین او به رده دوم سقوط کرد.

 

 

 

 

هرچند فونت در یک مصاحبه تاکید کرد که ژاوی را بر می گرداند اما بسیاری بر این باورند که جدا کردن ژاوی از قطری ها در حالی که تا دسامبر 2022 با آنها قرارداد دارد و سفیر جام جهانی 2022 محسوب می شود، امری غیرممکن است. قبل از مصاحبه ژاوی این فونت بود که بیشترین شانس را برای ریاست بارسلونا داشت. شانس او 2.25 به یک است.

 

 

 

 

آگوستین بندیتو که وعده داده است نوکمپ را می کوبد و از نو می سازد، با شانس 11 به یک در رده سوم قرار دارد و پس از او جوردی فاره رهبر کمپین ضد بارتومئو که مسبب اصلی استفعای او بود، با شانس 13 در رده چهارم قرار دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا