ورزشی

شیری در مسیر فراموشی اتفاق جنجالی(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پرسپولیس بعد اینکه برای دومین بار قهرمانی آسیا را از دست داد پس از بازگشت به ایران آماده ادامه رقابت های لیگ شد و در اولین گام در قائمشهر به مصاف نساجی رفت تا بازی معوقه ششم خودش را برگزار کند.

 

مسابقه ای که در آن شاگردان گل‌محمدی روی غفلت و یک ارسال توسط حسن نجفی و ضربه سر مجتبی بیژن نیمه اول را بازنده به رختکن رفتند.

 

با آغاز نیمه دوم، یحیی گل محمدی دست به تغییراتی زد که یکی از آن ها تعویض مهدی شیری و حضور این بازیکن در سمت راست دفاعی بود. بازیکنی که بعد از فینال آسیا بابت آن خطای پنالتی، فشار زیادی را طی این مدت تحمل کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشت.

 

 

نکته جالب اما در به گل رسیدن پرسپولیس، تغییری بود که یحیی گل محمدی در منطقه راست خط دفاعی خود داد و به نتیجه نیز رسید.سرمربی پرسپولیس که در این نیمه مهدی شیری را به زمین فرستاد تا به جای سیامک نعمتی در سمت راست قرار گیرد و فرصت تهاجمی بیشتری نصیب نعمتی شود، در نهایت به هدف خود برای دستیابی به گل تساوی رسید.

 
مهدی شیری در این بازی با ارسال بلندی که از میانه زمین داشت و ضربه سر آرمان رمضانی که توپ را به سیامک نعمتی رساند باعث شد تا او بتواند قرمزها را در دقیقه 85 از شکست نجات دهد.

 
به نظر می رسد در این مدت شیری خودش و با حمایت کادرفنی و بازیکنان توانسته ریکاوری ذهنی خوبی داشته باشد و بتواند تا حدودی اشتباه بازی فینال را جبران کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا