ورزشی

سعی می کنم نیمار برگردد ولی اولویت نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” بحث بازگشت نیمار به بارسلونا از سال 2017 که او راهی پی اس جی شد، همواره بر زبان ها بوده است. تابستان 2019 بارسا تلاش زیادی کرد تا نیمار به نوکمپ برگردد و خود ستاره برزیلی نیز بسیار مشتاق بود تا بار دیگر پیراهن بارسا را به تن کند ولی توقعات مالی پی اس جی به قدری بالا بود که همه چیز منتفی شد.

 

 

 

 

نیمار اخیرا تاکید کرد که هیچ تمایلی برای ترک پی اس جی ندارد ولی در عوض دوست دارد لیونل مسی به پاریس بیاید تا فصل بعد با یکدیگر هم تیمی شوند.

 

در چنین شرایطی هفته پیش جوردی فاره در مصاحبه با راک 1 ادعایی متفاوت را مطرح کرد. او وعده داد که اگر انتخاب شود، نیمار را برمی گرداند تا با مسی در بارسا هم تیمی شود.

فاره در این رابطه گفت:« درهای بارسا به روی نیمار باز است و به وی خوش آمد خواهیم گفت ولی ابتدا او باید شکایت هایش را پس بگیرد و سپس رسما بدون حس تحقیر، از هواداران بارسا عذرخواهی کند. در هر صورت همه ما اشتباه می کنیم.»

 

 

 

 

فاره در مصاحبه با مارکا بار دیگر به نیمار اشاره کرد و با موضعی کمی متفاوت گفت:« در پروژه من نیمار عنصری کلیدی نیست. معتقدم در بارسا همیشه باید بهترین ها حاضر باشند و نیمار نیز یکی از بهترین هاست ولی اگر هم برنگردد، اتفاق خاصی نمی افتد. سعی مان را می کنیم برگردد ولی در بارسای من 80 درصد تیم باید محصول آکادمی باشند و 20 درصد دیگر ستاره های بزرگ دنیا.

واقعیت این است که مشکلات اقتصادی بارسا به گونه ای است که نمی توان و نباید وعده جذب نام های بزرگ را در کوتاه مدت داد بلکه باید با پروژه ورزشی اعضا را قانع کرد. الان صحبت از نیمار، امباپه یا هالند بی معناست.»

 

رقیب جدی برای انتخابات:« نتایج نظرسنجی نشان می دهد که بزرگترین رقیب، خوان لاپورتاست و با او باید رقابت کرد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا