ورزشی

بمب خبری بیلد: اوزیل با فنرباغچه توافق کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727448/50

زمان: 11:18  
1399/10/05

بازدید: 6,833

روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد مسوت اوزیل در لندن ملاقاتی سری با سران فنرباغچه داشته و بین دو طرف یک پیش‌قرارداد امضا شده است.

به گزارش “آلانه”، روزنامه آلمانی بیلد در گزارشی اختصاصی مدعی شد با وجود سیگنالهای جدید مسوت اوزیل درباره تمایلش به ادامه دادن با آرسنال، او اخیرا در لندن جلسه‌ای سری با سران باشگاه ترکیه ای فنرباغچه داشته و دو طرف در این جلسه به توافق رسیده و حتی یک پیش‌قرارداد امضا شده است. بر اساس این پیش قرارداد اوزیل در تابستانی آتی با امضای قراردادی رسمی به فنرباغچه خواهد پیوست. بیلد می گوید دستمزد توافقی اوزیل در فنرباغچه نسبت به دستمزد فعلی اش در آرسنال هفته‌ای 200هزار پوند کمتر خواهد بود.

 

 

آرسنال که مدتی است به دستور میکل آرتتا نام اوزیل را از فهرست بازیکنانش در لیگ برتر و لیگ اروپا خط زده به دنبال این است که از شر پرداخت دستمزد هفته ای 350هزار پوندی او خلاص شود. اما بیلد و همچنین چندین رسانه در ترکیه خبر دادند که اوزیل در لندن با سران باشگاه ترکیه ای ملاقاتی پنهانی داشته و این بر خلاف انتظار می تواند برای مدیریت آرسنال خوشحال کننده باشد.

 

البته بیلد در گزارش خود توضیح می دهد که در هر صورت انتقال اوزیل به استانبول تنها در تابستان آتی ممکن است و در ماه ژانویه در هر حال شاهد حضور او در فنرباغچه نخواهیم بود.

 

 

مساله مهم دیگری که بیلد اشاره می کند این است که در توافق اوزیل و فنرباغچه دستمزد او 150هزار پوند در هفته تعیین شده یعنی اوزیل پذیرفته که دستمزدش در تیم ترکیه ای هفته ای 200هزار پوند کمتر از دستمزدی باشد که در حال حاضر از آرسنال می گیرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا