ورزشی

برنامه ویژه زیدان برای هازارد فاش شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727495/29

زمان: 14:26  
1399/10/05

بازدید: 5,803

گزارش مارکا و آاس

زین الدین زیدان روی حضور ادن هازارد در ترکیب ثابت تیمش برای بازی 25 دی برابر بیلبائو حساب باز کرده است.

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد 10 آذر در جریان شکست رئال برابر آلاوس بود که دچار مصدومیت شد. ستاره بلژیکی در نیمه اول و پس از خطای مدافع حریف مجبور به ترک زمین شد و پزشکان برای او دوری یک ماه را پیبش بینی کردند اما او توانست 18 روزه به تمرینات گروهی رئال برگردد.

 

 

 

 

هازارد که برای هفتمین بار در یک سال و نیم گذشته مصدوم شده بود، در فهرست بازی چهارشنبه شب برابر گرانادا هم قرار گرفت ولی از سوی زین الدین زیدان به میدان فرستاده نشد.

سرمربی فرانسوی در نشست خبری پس از بازی گفت که صلاح ندانسته هازارد را به میدان بفرستد.

 

 

 

 

طبق گزارش رسانه های مادریدی، زیدان برای هازارد برنامه ای خاص در نظر دارد. هر اندازه زیدان در موارد قبلی مصدومیت هازارد، او را بلافاصله پس از بهبودی به میدان می فرستاد، این بار جنبه احتیاط بیشتری را در نظر گرفته است.

 

 

 

 

زیدان قصد دارد به هازارد در بازی چهارشنبه بعد برابر الچه تنها دقایقی کوتاه میدان بدهد. هازارد برابر سلتاویگو و اوساسونا نیز فیکس نخواهد بود تا به دور از هر گونه ریسکی بتواند به بازی نیمه نهایی سوپرکاپ برابر بیلبائو در تاریخ 25 دی برسد. زیدان خوشبین است که بهترین ادن هازارد یک سال گذشته را در سوپرکاپ ببینیم و او بالاخره بتواند ثابت کند که چرا تابستان 2019 برای جذبش 100 + 30 میلیون یورو به چلسی پرداخت شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا