ورزشی

اخراج توخل؛ مانع جدید برای انتقال امباپه به رئال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727458/50

زمان: 11:50  
1399/10/05

بازدید: 9,640

اخراج توماس توخل از PSG مانع دیگری بر سر راه انتقال امباپه به رئال خواهد بود چرا که پاری سن ژرمن به پوچتینو قول داده که امباپه در پاریس خواهد ماند.

به گزارش “آلانه”، اخراج شوکه کننده توماس توخل از پاری سن ژرمن برای رئال مادرید خبری ناگوار بوده چرا که بر اساس گزارش برخی رسانه‌ها از جمله آ اس رئال می داند که در شرایط جدید خرید کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن برایش دشوارتر خواهد شد. علت این است که برخی منابع نزدیک به PSG اعلام کرده اند باشگاه فرانسوی به گزینه مد نظر خود برای جانشینی توخل، یعنی مائوریسیو پوچتینو، قول دادکه در صورت پذیرش پیشنهاد مربی گری در پاریس، خیالش از ماندگار شدن امباپه راحت باشد.

 

 

کیلیان امباپه رابطه پرتنشی با توماس توخل سرمربی اخراجی PSG داشت. رئال مادرید تا پیش از اخراج دیروز در باشگاه پاریسی برنامه مشخصی برای خرید پدیده فرانسوی طراحی کرده بود و منتظر تابستان آینده بود. اما تنها عاملی که پرز و دیگر مدیران رئال در محاسبات خود نیاورده بودند اخراج توخل بود.

 

حتی گفته می شود اخراج توخل ممکن است تاکتیکی از سوی مدیریت باشگاه PSG و لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه برای جلوگیری از انتقال کیلیان امباپه باشد.

 

 

رابطه امباپه و توخل فصل گذشته به اوج تنش رسید زمانی که تعویض امباپه در دو بازی در لیگ فرانسه با واکنش عصبانی امباپه مواجه شد و توخل در پاسخ گفت “این فوتبال است نه ورزش انفرادی مثل تنیس. من مربی هستم و من هستم که تصمیم می گیرم”. تنش تا جایی بالا گرفت که لئوناردو مجبور به مداخله شده و با توخل صحبت کرد تا در نهایت آبها از آسیاب بیفتد. حالا PSG می تواند به امباپه متذکر شود که سرمربی‌ای که با او رابطه پرتنشی داشت دیگر در تیم حضور ندارد و او یکی از بهانه های خود برای جدا شدن از تیمش را از دست داده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا