ورزشی

نساجی آماده دیدار با پرسپولیس (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727346/34

زمان: 16:43  
1399/10/04

بازدید: 14,030

چهره های خندان؛

فردا دیدار معوقه نساجی در برابر پرسپولیس در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر برگزار می شود. دیداری که در موعد مقرر به درخواست باشگاه پرسپولیس و با موافقت سازمان لیگ لغو شد.

به گزارش “آلانه”، تیم پرسپولیس به دلیل پیش رو داشتن بازی نهایی در لیگ قهرمانان آسیا ترس از این داشت با بازی در چمن مصنوعی استادیوم شهید وطنی با مصدومیت بازیکنان و یا کرونای آنها مواجه شود که در نهایت تیم نساجی هم با لغو بازی موافقت کرد اما حالا لغو این دیدار را یکی از دلایل عدم نتیجه گیری تیمش در بازی با سپاهان و مس می داند چرا که می گوید لغو  این بازی موجب شد تا از شرایط مسابقه دور شود.

 

علی امیری، مدیر عامل باشگاه نساجی با حضور سر تمرین این تیم از کادر فنی حمایت کرد.

 

اما تیم نساجی با وجود دو شکست در برابر سپاهان و مس از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارد و به دنبال ارایه یک بازی خوب در برابر پرسپولیس و کسب نتیجه از این بازی است تا به روند نتیجه گیری در 4 هفته ابتدایی برگردد. چهار هفته ای که 7 امتیاز برای نساجی به ارمغان آورد. فصل گذشته دیدار دو تیم در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

وحید فاضلی سرمربی نساجی بعد از جدایی وحید بیاتلو از ماشین سازی تبدیل به جوان ترین مربی لیگ برتر شده است.

 

کریم اسلامی مهاجم نساجی به تازگی پدر شده است. با این حال با ادامه حضور در تمرین نساجی آماده بازی با پرسپولیس می شود.

 

امروز آخرین جلسه تمرین تیم نساجی پیش از دیدار با پرسپولیس در استادیوم روستای پهنه کلای ساری برگزار شد. علی امیری – مدیر عامل باشگاه نساجی هم یکی از نفرات حاضر در اردوی تیم نساجی بود؛ با جود انتقادهای صورت گرفته از سوی برخی از تماشاگران بعد از باخت به مس باشگاه نساجی اعلام کرد از کادر فنی جوان خود حمایت خواهد کرد و به نتیجه گیری تیم در هفته های پیش رو امیدوار است. از تصاویر تمرینات نساجی پیداست آنها شکست در برابر سپاهان و مس را فراموش کرده اند و به خوبی ریکاوری شده اند و حال مهیای بازی با پرسپولیس هستند.

 

بازیکنان نساجی با وجود دو شکست در برابر تیم های سپاهان و مس شرایط روحی و روانی خوبی دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا