ورزشی

قربانعلی‌پور: از همه اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727292/34

زمان: 10:56  
1399/10/04

بازدید: 911

فکر کردم داور پنالتی نگرفته ؛

دیروز در بازی شهر خودرو – آلومینیوم اراک اتفاق عجیبی رخ داد. در حالی که آلومینیوم اراک در ضد حمله برای زدن گل برتری تلاش می کرد دستیار مهدی رحمتی توپ را به زمین شوت و موجب توقف بازی از سوی داور شد. 

به گزارش “آلانه”، قربانعلی پور بلافاصله از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش محروم شد. او در مقام دفاع از خود می گوید: واقعا از آن حرکت ناراحت و متاسف هستم. در آن لحظه همه به گمان خطای هند پنالتی و برخورد توپ به دست بازیکن حریف بلند شدیم اما داور دستور ادامه بازی داد. شاید با همین پیش زمینه ذهنی به گمان گم شدن پنالتی، بشدت ناراحت شدم و توپی که کنار زمین از قبل گذاشته شده بود را به داخل زمین شوت کردم.من اصلا هیچ نیتی برای وقفه در بازی نداشتم و تنها به دلیل عدم کنترل عصبانیتم آن توپ را شوت کردم و قصدی برای ایجاد حاشیه هم نداشتم و تصور نمی کردم این اتفاق بیفتد. 

 

دستیار مهدی رحمتی در پایان گفت: سالهاست در فوتبال حضور دارم و در تیم های مختلف بودم و همه مرا کامل می‌شناسند و می دانند که اصلا به دنبال بی اخلاقی نبوده و نیستم. همینجا هم می‌گویم که کار من اشتباه بود و از همه اهالی فوتبال عذرخواهی می کنم. امیدوارم کمیته انضباطی به تمام زوایای این حرکت من نگاه کرده و با توجه به سابقه من در لیگ‌برتر تصمیم بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا