ورزشی

علیرضا جهانبخش، سورپرایز ژانویه آژاکس؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727279/47

زمان: 10:27  
1399/10/04

بازدید: 4,827

سرمربی تیم آژاکس از تمایل این تیم به خرید یک مهاجم خبر داده است.

به گزارش “آلانه”، علیرضا جهانبخش در حالی سومین سال حضور در لیگ جزیره را آغاز کرده که همچنان اوضاع برای او با ثبات نیست و ستاره ایرانی دو از ترکیب اصلی دیده می‌شود؛ همین موضوع سبب شده تا احتمال جدایی این بازیکن از برایتون همچنان مطرح شود.

 

در این بین محتمل ترین مقصد جهانبخش اردیویسه هلند است. جایی که او با NEC به فوتبال اروپا معرفی شد و سپس در الکمار خود را به عنوان ستاره ای تمام عیار مطرح کرد و با کسب کفش طلا،هلند را به مقصد انگلستان ترک کرد.

 

حالا پس از گذشت دوسال و اندی از روزی که علیرضا قراردادش با برایتون را امضا کرد، شایعات جدایی پررنگ تر شده‌اند و به نظر می‌رسد آژاکس نیز چندان بی میل نیست که این بازیکن را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

تن هاگ سرمربی این تیم در مصاحبه اخیرش درباره خرید یک مهاجم گفته است:” ما در تابستان تلاش کردیم که یک بازیکن تهاجمی به خدمت بگیریم اما قیمت ها خیلی بالا بود. اما آیا چه کسی اجازه می دهد که یک بازیکن خوب در ژانویه از تیمش جدا شود؟”

 

البته مشخص نیست که منظور او از مهاجم، علیرضا جهانبخش باشد یا بازیکنی دیگر. نکته مهم این که جهانبخش هم همیشه از تلاش برای نمایش توانایی هایش صحبت کرد و همین موضوع سبب شده تا این انتقال جذاب در هاله ای از ابهام باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا