ورزشی

زیدان؛ حامی بزرگ هازارد یا مانع ستاره بلژیکی؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727383/50

زمان: 21:40  
1399/10/04

بازدید: 5,523

ادن هازارد که ظاهرا مصدومیت را پشت سر گذاشته بی‌تاب بازی برای رئال مادرید است ولی گویا زیدان برای او برنامه‌ای متفاوت دارد.

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال مادرید مدتها به دلیل مصدومیت از ترکیب رئال مادرید دور بود. او که مدتی است با رئال تمرین می کند و ظاهرا آمادگی لازم برای بازگشت به ترکیب را بدست آورده است. او می خواست روز بازی با آیبار که چهار روز پیش انجام شد، بار دیگر به ترکیب برگردد ولی زیدان نظر دیگری داشت و او را در این بازی و همچنین در بازی بعدی مقابل گرانادا به میدان نفرستاد.

 

 

هازارد در مقابل آیبار حتی در فهرست ذخیره ها هم حضور نداشت ولی در بازی با گرانادا در فهرست ذخیره ها حاضر بود تا امیدوار به ورود به چمن شود ولی زیدان بار دیگر او را به کنار خط فرا نخواند. زیدان در پایان بازی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره علت بازی نکردن هازارد گفت:” من حضور او را مناسب ندیدم. بازی سختی بود”.

 

به نظر می رسد زیدان بر خلاف آنچه گفته می شود نه تنها با هازارد مشکلی ندارد بلکه قصد دارد او از نظر بدنی و روحی در اوج آمادگی نگه دارد و در زمان مناسب به میدان بفرستد تا بار دیگر شاهد مصدومیت یا بی روحیه بودنش نباشیم.

 

 

در گذشته که هازاراد بعد از مدتی دوری از تیم به ترکیب برمی گشت فشار بر روی او به قدری زیاد بود که نمی توانست انتظارها را برآورده کند. زیدان احتمالا معتقد است این فشارهای بسیار شدید از عوامل مهم ناکامی هازارد در میدان و در نهایت مصدومیتهای متعدد او بوده است.

 

حالا همه نگاه‌ها به بازی روز چهارشنبه آینده رئال ماردید مقابل الچه دوخته شده است و هواداران رئال منتظرند ببیند آیا زیدان سرانجام در آخرین بازی سال میلادی فرصت را برای ورود هازارد به میدان مناسب می بیند یا نه.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا