ورزشی

روستایی: بعد از آن دو پنالتی باید این گل را می‌زدم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727276/1

زمان: 10:14  
1399/10/04

بازدید: 1,723

داور ما را عصبی کرد 

امیر روستایی زننده تک گل پیکان در دیدار با سایپا بود اما این گل منجر به برد پیکانی‌ها نشد و آنها در نهایت با کسب تساوی  این بازی را ترک کردند.

به گزارش آلانه ؛ دو تیم سایپا و پیکان به دلیل نتایج هفته اخیرشان به دنبال برد بودند اما در نهایت با نتیجه تساوی بازی را به اتمام رساندند. امیر روستایی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: به نظرم بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و تا دقیقه ۶۵ سوار بر بازی بودیم. در نیمه اول فوتبال شناور بازی کردیم و توانستیم به گل برسیم خدا را شکر این بازی گل زدم و زحمات تمام بچه‌ها را به ثمر رساندم.

بازیکن پیکان در خصوص شادی بعد از گل، به شدت شور و شوق داشت و گفت: به هر حال فشار رویم بود چون دو ضربه پنالتی خراب کرده بودم ولی خدا را شکر که توانستم گل بزنم تا کمی فشارها از روی من برداشته شود و بتوانم به تیم و آقای تارتار کمک کنم.

 

 

 

 

او که بعد از گل در نیمه دوم تعویض شد در این خصوص ادامه داد: برای تعویض نظر آقای تارتار بود و مهم موفقیت تیم است.

این بازیکن در خصوص اعتراض پیکانی‌ها به داور گفت: من فکر می‌کنم داور در جریان بازی سوتهای پنجاه پنجاه را به سود سایپا می زد و کمی تیم ما را عصبی کرده بود .

این بازیکن در خصوص دیدار بعدی با نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: امیدوارم سه امتیاز آن بازی را بگیریم و  نتایج یکی دو هفته اخیر را جبران کنیم و به رتبه های بالاتر برسیم.

روستایی در پایان افزود: جا دارد از کادر فنی جسور پیکان تشکر کنم که واقعا پای بازیکنانشان ایستادند. من خیلی چیزها در این مدت از آنها یاد گرفته ام و قطعا این تیم در آینده اتفاقات بهتری را خواهید دید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا