ورزشی

این همان بازیکنی است که مسی دنبالش بود (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727295/52

زمان: 11:09  
1399/10/04

بازدید: 61,250

لئو، نیمار را فراموش می کند؟

در مسابقات اخیر بارسلونا همکاری بین لیونل مسی و پدیده جوان این تیم با پیشرفت قابل توجهی مواجه بوده است.

به گزارش “آلانه”، از همان ابتدا که رونالد کومان هدایت بارسلونا را برعهده گرفت، قابل پیش بینی بود که این سرمربی هلندی جوانگرایی را در بلوگرانا آغاز کند و آغاز کننده تغییر نسل بزرگ در باشگاه کاتالانی باشد؛ موضوعی که خود رونالد کومان نیز پس از قبول هدایت بارسا به آن اذعان کرده بود.

 

در ابتدای فصل کومان بیشتر از فلیپ کوتینیو در ترکیب اصلی خود استفاده می‌کرد اما رفته‌رفته یک پدیده جوان به نام پدر گونزالس قابلیت های فوق العاده خود را به نمایش گذاشت و حالا به یک مهره اصلی در ترکیب بلوگرانا تبدیل شده است.

 

 

 

 

از طرف دیگر به نظر می رسد که فوق ستاره آرژانتینی بارسا یعنی لیونل مسی نیز همکاری راحت‌تری با این پدیده 18 ساله نسبت به سایر بازیکنان این تیم دارد.

 

در همین ارتباط نشریه اسپورت کاتالونیا صفحه اصلی امروز خود را به این موضوع اختصاص داده و با تیتر ” چه زوجی” به همکاری و فوق العاده لیونل مسی و پدرش گونزالس طی مسابقات گذشته اشاره کرده است. در بخشی از گزارش روی جلد اسپورت آمده است: ” ارتباط بین لیونل مسی و پدرو گونزالس روز به روز افزایش پیدا می‌کند و در دیدار مقابل وایادولید 18 پاس بین این دو بازیکن رد و بدل شد.

 

رونالدینیو پس از اولین بازی این ستاره آرژانتینی از او حمایت کرد و مسی نیز همین کار را در مورد بازیکن تنریفی انجام داده است.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا