ورزشی

ادیسون علیه مینا؛تسویه حساب لاتین در اف ای کاپ

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، یک ساعت از دیدار حساس منچستریونایتد مقابل اورتون سپری شده و شیاطین سرخ علیرغم برتری هنوز موفق به باز کردن دروازه حریف نشده اند. ادینسون کاوانی، مهاجم جدد یونایتد در نیمه اول یکی دو بخت گلزنی خوب را از دست داده و ناکام ماند.

 

اما ضربه خشن ادینسون کاوانی به صورت یری مینا که از دید داور پنهان ماند تا این بازیکن در میدان باقی بماند. در دقیقه 51 بود که کاوانی با مدافع کلمبیایی حریف درگیر شده و اینگونه یری مینا را نقش بر زمین کرد. البته ادینسون کاوانی خوش شانس بود. تا مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس از تکنولوژی VAR استفاده نمی شود و در نیمه نهایی و فینال از این روش استفاده خواهد شد.

 

ادینسون کاوانی در همین مدت کوتاه انتقال به انگلیس حواشی فراوانی ساخته و ممکن است به علت این حرکت نیز محروم شود. او چندی قبل به خاطر توهین نژادپرستانه در شبکه های اجتماعی متهم شده و باید به زودی برای ادای توضیحات راهی ساختمان اتحادیه فوتبال شود.

 

 

 

 

 

این اتفاقات جنجالی دیشب بازی منچستر یونایتد در توییتر نیز بازخوردهای جالبی داشت که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 

صبح بخیر به کاونی و پنجه های دست او به خاطر خواباندن یری مینا.

 

 

 

 

می توانم احترام به کاوانی را کنار بگذارم. خطای او روی مینا بی رحمانه بود.  این همان چیزی است که شما در فیلم های جنایی می بینید نه در زمین های فوتبال.

 

 

 

 

این احمقانه بود زیرا او می‌توانست باعث اخراج خودش شود. کاوانی ذهنیت درست خود را در آنجا از دست داد و خوش شانس بود. مینا باید دفعه دیگری که کاوانی صاحب توپ می شد یک تکل سخت روی پای او می زد.

 

 

 

 

کاوانی بعد از خفه کردن یری مینا از اخراج فرار کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا