ورزشی

گل گهر و تداوم صدرنشینی؛ ماموریت پنهان قلعه نویی 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727041/34

زمان: 08:50  
1399/10/03

بازدید: 3,236

از گلزنی منشا تا سیوهای حقیقی 

گل گهر صدرنشین بازی های لیگ برتر در هفته هشتم میهمان ذوب آهن است؛ تیمی که با متوقف کردن استقلال شرایط روحی و روانی اش بهتر شده است. 

به گزارش “آلانه”، خیلی ها در همان هفته های ابتدایی این سوال را مطرح کردند آیا گل گهر با امیر قلعه نویی به دنبال قهرمانی در بازی های لیگ برتر است؟ سرمربی گل گهر به این سوال پاسخ صریح و البته منطقی داد. او گفت من هیچ قولی نمی دهم اما تنها وعده ام این است که برای موفقیت گل گهر در زمین همه در کنار هم و برای هم تلاش خواهیم کرد. او به این نکته هم اشاره کرد مربی ای  که در فوتبال قول می دهد به نوعی کلاهبرداری می کند. صحبت های صادقانه امیر قلعه نویی و البته تلاشی که بازیکنان گل گهر تا به این جای کار داشته اند موجب شده با گذشت 6 هفته از بازی ها این تیم شهرستانی صدرنشین مسابقات باشد. تیمی که فصل گذشته هم با وجود در اختیار داشتن مهره های خوب هدفش ماندن در بازی ها بود. 

 

 

بی تعارف نمی شود موفقیت های امیر قلعه نویی را در گل گهر و حضور این تیم در صدر جدول را یک اتفاق بر شمرد. دست کم از نظر دیدگاه فوتبالی؛ به این خاطر که گل گهر با 12 گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ برتر در فصل جاری بازی ها بشمار می رود و آقای گل بازی ها در ترکیب این تیم حضور دارد. منشا با 12 گل زده. این آمار به خودی خود نشان می دهد امتیازات به دست آمده از سوی این تیم حاصل بازی تهاجمی و افکار روی به جلوی امیر قلعه نویی بوده است. پرافتخارترین مربی لیگ برتر سال های سال است که در انتظار جام ششم است. او در سال های اخیر با وجود حضور در تیم های خوبی چون سپاهان و تراکتور نتوانست به این خواسته خود برسد و این ماموریت پنهان او در گل گهر است اما به خوبی می داند که باید بازی به بازی جلو برود و از همه مهمتر هیچ فشار روحی و روانی را روی تیمش ایجاد نکند که این کار را به خوبی انجام داده است. گل گهر تیمی است که در زمین راحت فوتبال می کند؛ حتی در روزی نتیجه را عقب می افتد فوتبال رو به جلو را فراموش نمی کند. امیر قلعه نویی می تواند برای رسیدن به این مهم از موفقیت تیم هایی چون استقلال خوزستان وام بگیرد…

 

 

امیر قلعه نویی و ماموریت پنهان

او در این مسیر روی دو بازیکن تیمش حساب ویژه ای باز کرده است. منشا که در نوک خط حمله باید توپ ها را به گل تبدیل و زحمات بچه ها را تکمیل کند و علیرضا حقیقی که می تواند سیوهایش در جاهایی نجات بخش تیم باشد. به خصوص تیمی که مدام در حمله است دروازه اش به کرات تهدید می شود. ارزش این سیوها به اندازه ای است که هر گاه تیمی قهرمان می شود یکی از ارکان قهرمانی تیم دروازه بان معرفی می شود. تا به این جای کار هر دو بازیکن در انجام ماموریت محول شده موفق بوده اند و 9 بازیکن دیگر که باید تکمیل کننده فوتبال تهاجمی و روی به جلوی امیر قلعه نویی باشند. همه چیز در گل گهر به خوبی پیش می رود. تا پایان هفته هفتم همه در این تیم کار خود را به خوبی انجام داده اند. آنها بازی به بازی پیش می روند. اکنون برای رسیدن به هدف بزرگ ترین مانعشان ذوب آهن است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا