ورزشی

کارلتو: سر الکس من را برای نیمکت یونایتد می‌خواست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727067/50

زمان: 10:52  
1399/10/03

بازدید: 1,028

کارلو آنچلوتی می گوید سر الکس فرگوسن در سال 2013 او را به عنوان جانشینش در یونایتد انتخاب کرده و حتی با او در این باره صحبت کرده بود.

به گزارش “آلانه”، کارلو آنچلوتی سرمربی این روزهای اورتون می گوید در سال 2013 سر الکس فرگوسن مربی افسانه‌ای منچستریونایتد او را به عنوان جانشین خود در یونایتد انتخاب کرده بوده و حتی درباره بدست گرفتن این پست با کارلتو صحبت کرده بود. سرمربی ایتالیایی می گوید چون آن زمان خودش را به رئال مادرید متعهد می دیده و به نیمکت لوس بلانکوس نزدیک شده بوده پیشنهاد سر الکس را رد کرده ولی از اینکه مربی بزرگی مثل فرگوسن در این باره با او صحبت کرده بوده بسیار خوشحال شده است.

 

 

این صحبتهای آنچلوتی در حالی مطرح می شود که تیم او اورتون امروز به مصاف منچستریونایتد می رود. آنچلوتی بعد از صحبت درباره سر الکس و تقاضای او برای بدست گرفتن سکان هدایت یونایتد می گوید چون به نیمکت رئال مادرید خیلی نزدیک شده بوده نمی توانسته پیشنهاد فرگوسن را بپذیرد. کارلتو می گوید از سر الکس تشکر کرده و از اینکه او را شایسته جانشینی خودش دیده بوده خوشحال بوده. آنچلوتی می گوید از آن زمان به بعد یونایتد دیگر هیچ تماسی با او نداشته.

 

آنچلوتی در این باره گفت:” می توانم اینطور بگویم که من با سر الکس رابطه خیلی خوبی دارم. وقتی سر الکس تصمیم گرفت از مربی گری بازنشسته شود ما با هم صحبت کردیم ولی من به رئال مادرید خیلی نزدیک بودم. اما از اینکه سر الکس در این باره با من صحبت کرد واقعا خوشحال بودم”.

 

 

فرگوسن دو سال بعد از این تاریخ یعنی در سال 2015 فاش کرد که آنچلوتی یکی از چند نامزد انتخابی او برای هدایت منچستر بوده. پستی که در نهایت به دیوید مویس تحویل داده شد.

 

سر الکس در کتاب خود در این باره نوشت:” معلوم شد ژوزه مورینیو به آبراموویچ قول داده که به چلسی برمی گردد و کارلو آنچلوتی قرار بود جانشین او در رئال مادرید شود”.

 

 

یونایتد در آن روزها برای به خدمت گرفتن پپ گواردیولا، یورگن کلوپ و لوئیس فن خال هم تلاش کرده بود ولی این سه مربی هم در جایی دیگری مشغول به کار بودند تا در آستانه پیوستن به باشگاهی دیگر بودند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا